Dexter (2006) (seriál)

Výborný seriál ! Ze zvědavosti jsem se koukl a chytlo mě to a každým dílem to je lepší a lepší ! 93/100

Mary a Max (2009)

Začátek byl skvělý pak prostřední pasáž pro mě zase tak dobrá nebyla ale spravuje to konec filmu . 75/100

Odložené případy (2003) (seriál)

Ač moc detektivky nemusím tak tahle je skvělá asi můj nejoblíbenější kriminální seriál . 90/100

Krok za krokem (1991) (seriál)

Když jsem byl ještě malý strašně se mi to líbilo , ale ted jak to neustále opakovali tak mě to nějak omrzelo . 75/100

Rychle a zběsile (2001)

Byl rok 2004 a já tenhle film viděl poprvé , bylo mi 9 let a já světu tuningu na pár let zcela podlehl a některé hlášky si říkáme s kámoši do dneska . 90/100

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál) odpad!

Bývalý jetix se dělil na dva druhy pořadů - výborné které byly opravdu zábavné a na odpady jako je tohle. 5/100

Bionicle: Maska světla (2003)

První a nejlepší díl , pamatuju si jak jsme si ve škole vyměnovali jejich součástky. 65/100

Ulice (2005) (seriál)

Nekonečný seriál , nekonečná nuda , ale pořád lepší než seriály typu vkv. 10/100

Beyblade (2001) (seriál)

Pokémoni, Digimoni, Beyblade. Tři anime mého dětství. A ano samozřejmě jsme s kamarády měli vlastní Beyblady zakoupené za 50kč u Vietnamců. Kdo ne? 80/100

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

A pak že jsou pokémoni vymývarna mozků ! 2/100