Přímý kontakt (2009) odpad!

Díval som to len jedným okom ale aj to som mal chuť si na konci vypichnúť.

Vraždící anděl (2009)

Nečakal som nič a predsa sa mi dostalo veľmi veľa. Nehovorím, že tento film bol bez chyby, ale našiel som v ňom viac ako v často krát preceňovaných filmových "trhákoch". Skevol som sa na ňom pobavil snáď podobné pocity budú mať aj ostatný čo si ho pozrú.

Lišáček Lup (1981)

Mám krásne spomienky na krásnu rozpravku, ktorých v čase mojho dectva bolo maličko teda aspoň tých animovaných ktoré boli dostatočne dobré aj pre vtedajšie socialno-politické usporiadanie.

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

I. aj II., oba tieto klenoty som sledoval 2 nasledujúce dni za sebou, preto aj môj osobný zážitok bol o to vačší. 9,5/10 pre mňa v rámci žánru 10/10. Silno doporučujem.

Bruno (2009)

Za odvahu si zaslúži 5*.

Život zvířat (2008) odpad!

Ja si kladiem len otázku kde DVD Edicie chodí na podobne kúsky a na zaklade čoho sa managment rohoduje pre výber filmových titulov. V poslednej dobe sa filmy od DVD Edicie stavajú pre mňa osobne kultovou odpadovou zaležitosťou.

Tajemství domu Usherů (2008) (TV film) odpad!

Toto bolo silné kafe aj pre mňa. Režisér mi pripomenul jednu časť zo South Parku, kde sa pán Garison (učiteľ) snažil stať spisovateľom a vo svojom románe spomenul niekoľko tisíc krát slovíčko penis a stále tvrdil ja nie som gay. Podobný problém ma zjavne aj režisér tohoto snímku, ktorý je podľa mojho názoru určený skôr pre úzsko profilove publikum.

Dokonalý úkryt (2008) odpad!

Dal by som tejto hlúposti jednu *, ale nechcem aby takyto titul mal zbytočne veľké hodnotenie, v ktorom sú do 91 minút natlačené "neskutočné" herecké výkony, more nelogickostí. Silno doporučujem pri tomto filme nerozmýsľať a len pozerať lebo pokiaľ by nad tým začal človek rozmýslať tak by to musel asi po 10 minutach vypnúť. Mne sa to podarilo dopozerať až do konca.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Film ma v dectve minul a popravde teraz v dospelosti, blízko 30stky mi celkom nič nehovorí. Mal som čo robiť, aby som to dopozeral. Pre mna je E.T. dlhý, nudný, nelogický, avšak kamera a hudba bola celkom v pohode, ale to bolo priliš malo na to aby som E.T.emu dal aspoň o 1* naviac. Pozitivne hodnotím jeho koniec, že sa vrátil domov tam kde sa celu druhú polovicu pýtal a už sa odtiaľ nikdy nevrátil :-)

Paříž (2008)

Pre mňa nemasné, neslané, až príliš pomalé, jedným slovom NUDA.