Pixely (2015)

Jeden z nejlepších nápadů, příjemně překvapilo. Není to film století ale prostě paráda a patří to k tomu nejlepšímu z toho průměrného !!

Nebezpečné myšlenky (1995)

Měl jsem představu, že to bude probíhat jinak ale takto se mi to líbilo mnohem více. Výchova a zlepšení probíhalo po celý film, takže super přirozenost. Bude patřit k filmům, na který se rád někdy podívám znovu. Jediná osoba, která mně tam naštvala byl ředitel.

Americká krása (1999)

Když už se člověk odhodlá a všechno změní, tak to musí skončit.....však jednou to pochopíte

Uprchlík (1993)

Určitě nejlepší film s nevinných na útěku :)

Jurský svět (2015)

Původně 3 ale je to přeci seríe Jurský park a tak jsem dal i 4tou. Nicméně jsem od toho čekal tolik...a to jsem neměl, jsem lehce zklamaný. Každopádně film se mi líbil a na večer dobrý

Zlodějská partie (2009)

Zařadil bych to do mé imaginární kategorie "pohodový zlodějský film na večer", kde hlavní role stvárnili Freeman s Banderasem. Klasické herecké výkony, které nijak nepotěší ale zároveň nenaštvou. Děj se mi velmi zalíbil a nepředvídatelný konec s docela dobrým vysvětlěním mě donutil dát i tu čtvrtou hvězdu. Moc humoru tam nebylo jak bývá někdy zvykem každopádně mi to nevadilo a jsem rád, že jsem to konečně viděl.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

S retrovizuálním charakterem, suprovým oblekem a hlavně nenuceným humorem si mě tento film získal na plnou čáru. Prosím víc takovýchto.. Určitě nově patří k mým oblíbeným filmům, na které se podívám i v jiném jazyce :)

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Nevím čím mě to dostalo..prostě jsem si to užil. Od začátku mě bylo jasný,že to dopadne dobře ale furt jsem nevěděl kdo s kym je,jak to bude, co se stane. Výborné herecké výkony. Několikátý díl a furt perfektní kvalita...super! Jakožto fanoušek sportovní řady M od BMW mě potěšila přítomnost tohoto auta, i jiné např. X5, 6ková řada apod.:)

V hlavě (2015)

Dobře udělaný. Animák jak má být, na druhou stranu trochu horší děj i když to dramaticka část vylepší. Díky filmu mám vyjasněno, kdy proč a jak reaguju nějak

Válka světů (2005)

Asi jsem se díval na jiný film než ostatní ale nerozumím 3,4 a už vůbec ne 5 hvězdám. První půlhodina ušla na 3 hvězdy, část s trajektem lepší 3 ale konec...proboha odpad.. Mam to za sebou... asi jedno z největších zklamání obzvlášť od Spielberga