Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Nerozumím tak nízkému hodnocení, který má tento film. Nezlobte se, ale tohle je prvotřídně natočené, zahrané. Nenašel jsem jedinou chybu. Dialogy, výkony herců, hudba, kamera,.. Všechno excelentní!

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Moc nerozumím docela nízkému hodnocení. Myslím, že to patří mezi nejlepší životopisné díla o různých gangsterech, mafiánech, apod. Herci, kteří to hráli výborně...těch tam bylo opravdu hodně. Nemám tomu co vytknout :)

Osm hrozných (2015)

Pravda je taková, že to je asi první film, který se mi od Tarantina vyloženě líbí. Jedinou výtku mám k délce. Mohlo to být o nějakou tu půlhodinu kratší a to vlastně kazí dojem filmu. Chci říct, že začátek se táhne, ale jakmile to začne, tak nechcete aby to skončilo. Dialogy, kamera, akce, výkony herců... Prostě paráda

Gauneři (1992)

Sdílím podobný názor jako Djkoma Těšil jsem se na pořádný film, ale jsem trochu zklamán. Nicméně horší 3 hvězdy tomu odpovídají.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Neviděl jsem první díl, ale určitě se na něj budu muset mrknout. Super oddechové

Eurotrip (2004)

Nadprůměrná teenegerská blbost :D kozyy

Most špiónů (2015)

Nevěděl jsem,že to je od Spielberga, ale říkal jsem si,jak to může být tak kvalitní, když v dnešní době právě stojí většina filmu za starou belu. Tom Hanks mi tam seděl,hrál výborně. Dokonce to je i vtipné. Od teď začnu používat "nezáleží co si lidé myslí,ale co jsi dokázal " super

Malý princ (2015)

5 hvězdiček do části,kdy dědu odvezou do nemocnice. Pak to lehce upadne a už to není ono. Nicméně s knížkou to nemá zase tak moc společného, ale znalost přečtení knížky je shlédnutí je třeba, jinak divák nepochopil. Jak i kniha,tak i tento film si zasluhuje označení "nevhodné" pro děti, možná některým ukápne slza,možná budete lehce deprimovani :) Exupery může být rád, že se dočkal zfilmování nicméně zda se mu to líbí už se nikdy nedozvíme :)

Kmotr II (1974)

Asi budu muset zhlédnout znovu ale nějak jsem nepochopil o co vlastně šlo..neustálé přelétávání z přítomnosti do minulosti apod...nevím no... Čtu komentáře a ano,je to správně. Pochopil jsem jak má a roli to splnilo. Super