Zabiják & bodyguard (2017)

Úžasný humor, lepší než mnohé komedie. super akce, dobrý příběh, zajímavý konec. Luxusně natočené, super města. Dobré efekty. Jsem nadmíru spokojen

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Dost jsem se zasmál, je tam dost žánrů vtipů, mě se asi líbil nejvíc černý humor. Jestli jsem to pochopil, tak tam bylo pár narážek na kamion v Německu, jak vjel do davů. Podle mě ta ovce, plus já jarmarku se umírá, pak muslim apod. Super :D

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Skvělý herecký výkon obou hlavních hrdinů. Také velmi kvalitně hrála manželka Sullyho. Perfektní film

Sbohem, baby (2007)

Co je správné? Asi bych se nedokázal rozhodnout na Benově místě...

Buchty a klobásy (2016)

Naprosto nejlepší animovaný film za celou historii. Už nikdy nebudu jíst a pít :D

Šestý smysl (1999)

Naprosto souhlasím s golfistou. Žádný film, mě tak nešokoval na konci jako tento. Super!

Bezva ženská na krku (2016)

Příjemně překvapila tato česká tvorba :) líbilo a chvílemi i bavilo

Kurýr: Restart (2015)

Nerozumím nízkému hodnocení. Naprosto perfektní akční příběh, výborné auta, holky, hudba, bojové scény, i nějaké to drama, apod. Naprosto spokojen

Věčně mladá (2015)

Celý film měl určitý náboj, který velmi příjemný. Působil na mě dost věrohodně, dost osobně,... Perfektní!

Tři dny ke svobodě (2010)

Tak poprvé když jsem to viděl jsem z toho nebyl tak nadšený jako když jsem to zhlédl podruhé. Najednou mi došlo jak je to geniálně natočené, vynikající herecký výkon Crowea a naprosto parádní napínavý děj. Viděl jsem s přítelkyní a ta do poslední sekundy nevěděla jak to skončí. Kéž by bylo takových filmů více. Nicméně 5 hvězdiček dávám až od části filmu, který odpovídá názvu, tedy když se dozví, že má poslední tři dny.