Legendy zločinu (2015)

Myslím, že filmy, které nejsou považování za komedie jsou vždy humornější než právě ty "komedie". Tento film je tomu důkazem a člověk se i dobře pobaví. Z hlediska Hardyho mě opravdu překvapil jeho výkon, kdy v jednu chvíli je největší gay plácající zvohlého kluka přes tůl přes zadek, na druhé straně tvrdého chlapa, který vešel do hospody a chtěl pořádnou střílečku. Když srovnám, jaké filmy jsem dal za 4, tak musím tady udělat vyjímku a dát horších 5. Ale opravdu perfektní 4,takže velká spokojenost :)

Bojovník (2015)

Na mě to udělalo obrovský dojem a jeden z top boxer filmu pro mě :) navíc s příběhem i když bylo nejspíš jasné jak to dopadlo

Vzmuž se (2015)

Nová dobrá romanťárna se zajímavým příběhem :)

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Špička: od hudby,výkony herců,téma,napětí,akce,skutečnost.... Neuvěřitelné

Jedna za všechny (2014)

Nakonec se mi to líbilo hodně. Pohodový film na pohodový večer :)

Až tak moc tě nežere (2009)

zhlédnul jsem film po delší době znovu a musím přehodnotit. Předtím 4 hvězdy, teď musím dát 5. Prolínání několika příběhů a postav, kdy každý někoho zná, něco k někom cítí, má svoje názory, má svoje požadavky....to je to co se mi líbilo. Prezentovány problémy, jejich možné řešení, suprově zahrané. Možnost skončit film tak, aby dívák byl spokojený protože to není obyčejná americká happyendovka, na druhou stranu vlastně je. Jednoduše řečeno, nemám rád filmy, který musí vždy skončit dobře i když jsem rádl že tak končí. Jediná věc mi vadila a to nedojasnění, zda opravdu Bradley Cooper kouřil nebo se už ani nesnažil to nějak vysvětlit. Herecké obsazení mi sedlo ale hlavně kolik hvězd hraje, to je jenom dobře.

Nevyřízený účet (2013)

U filmu se většinou neřídím podle procent na čsfd, teď jsem ale čekal průměrnou Stathamovku. Nečekal jsem nic, dostal jsem horší 4, takže super podíváná. Zase jiný příběh a vcelku velmi zajímavý. Možná ta střílečka v noci u toho domu mohla být dramatičtější, že ji postřelili, že ji unesl chlap, že já nevím co ale neubírá to moc. Nicměné jsem spokojený!

Prokletý ostrov (2010)

Nejspíš jsem na film nedospěl, nejspíš mám jiné myšlení, nejspíš jsem to neměl pochopit, nejspíš to nemá konec. Jedná se o film, ve kterým nedokážu posoudit, zda to na něj nahráli a vyzkoušeli složitou hru, aby z něj udělali blázna a nebo tam byl doopravdy a ten konec vysvětluje ten příběh. Mrknu někdy znovu abych to pochopil lépe. Zatím lepší ***

Nájemní vrazi (1995)

V poslední době mám štěstí na samé kvalitní filmy. Chtěl bych říct, že v tomhle filmu Silvestr Stalone hrál jinak a líp. Neměl své klasického obličeje , jen zabíjení ale proste super čupr