RRRrrrr !!! (2004)

Totální hovadina, kterou prostě nělze brát vážně, jinak by to byl čistý odpad. Ale pokud ji beru jen jako ptákovinu pro pobavení bez nějakých vyšších ambicí, což bezesporu je, tak to zas tak katastrofální není. Občas jsem se i zasmál a člověk se docela příjemně odreaguje, ale přecijen preferuji jiný druh humoru. Smíchy jsem se z toho v křečích neválel.

Obecná škola (1991)

Krásný film s úžasnou atmosférou a perfektními hereckými výkony. Skvělý debut pro Jana Svěráka, který tím společně se svým otcem ukázal svou extratřídu.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Geniální Kraus, jenž svým stylem humoru přesně sedí do takovéto late-night show. Kam se občas hrabou americké verze. Oproti Uvolněte se to neztratilo prakticky nic ze své přitažlivosti, přestože přibyly reklamní bloky - ty mi ovšem nevadí, protože to sleduji na internetu, kde ony reklamy nejsou. Jediným záporem je tradičně pofidérní kapela Krausova syna, ale to není takový problém.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Klišé na klišé, strašné herecké výkony a debilní scénář....jindy hodnocení takřka na odpad, jenže od Seagala čekám něco jiného než vybroušený scénář a oscarové herecké výkony. Čekám u něho akci, jeho bojové umění a odreagování u béčkového akčňáku a to je zde splněno nejlépe, jak je u Stevena možné. Jedna z nejlepších Seagalovek, která zaujme a člověk z ní cítí tu atmosféru New Yorku 90. let. 75%, tedy 3,5 hvězdy. Nebudu dávat 4, jelikož to ode mne dostávají přeci jen hodnotnější filmy.

Český lev 2011 (2012) (pořad)

Vlezdoprdelství Havlovi, trapná ujíkaná Bílá, zprzněná díla klasické hudby, zjevně sjetý střihač Brožek a na konci mistr světa a prezident všech chytráků "já maso nežeru, a kdo ho žere je vrah zvířat" Vachler....marnost, bída....1 hvězda jen za to, že akademici projevili trochu rozumu a nevyhrálo Odcházení.

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Svěží komedie z vesnice, na kterou se velice příjemně kouká a je na studentskou úrověň skvěle natočená. Oceňuji, že je to právě komedie, jelikož se ve studentských filmech příliš nevyskytují a těch vážných a rádoby uměleckých filmů je ve studentské sféře dost. Jinak znovu výborný Vetchý a dobrá malá role Taťjany Medvecké.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Ty scénky můžu vidět stokrát a pořád se směju. Bravo Rowan! Naprosto úžasný ostrý britský humor, který se nebojí zabrousit i do ožehavých témat. Scénky v ředitelně nebo farář vyprávějící o felaci jsou prostě neskutečné :-)

Školní výlet (2012) odpad!

Levnota a hnus toho nejhrubšího zrna....Magnusku prosím skončete s točením filmů a věnujte se třeba té své speciální pedagogii, již jste vystudoval.

Vládneme, nerušit (2007) (TV film)

Z prasáckých praktik našich politiků se mi udělalo fyzicky nevolno. Výborně zpracovaný dokument.

Nevinnost (2011)

Poměrně silný film s výborným Hřebejkovým režijním vedeím a s velice zvláštní kamerou, která mi upřímně řečeno příliš neseděla, ale na druhou stranu filmu dodala temnou atmosféru. Námět filmu je velice zajímavý a pro psychologické drama jako dělaný. Herecké výkony výborné, ať už Hynek Čermák a Anče Geislerová nebo Ondřej Vetchý (ten snad nezahraje špatně). Linhartová byla na rozkopání, ale to byl účel její role a nutno říct, že to notně vycházelo z reality, takové šouplé puberťačky se vyskytují poměrně dost. Takže když to shrnu, pro mě to je čistých 80% tedy 4*.