Bizarní jídla (2006) (seriál)

Vtipné, zajímavé, jen velmi málokdy nechutné. Andrew občas nepokrytě žere jako Fantoci v léčebně a občas u toho vypadá jako blbec. :-)

Neandrtálská apokalypsa (2015) (TV film)

Všichni jsme kus neandrtálce! Dobře pojaté, zapálení vědci, odvážná tvrzení, ale finální hypotéza není všespásná.

Labyrint: Útěk (2014)

Kinder demence. Nenašel jsem smysl velké části filmu, smysl závěru, pointy, existence labirintu..

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Rozpačitý zážitek, film je SW a není. Chybí mi tam ten SW feeling. Rogue One je hrubý, drsný jako šmirgl. Netradiční neplastičtí hrdinové zdechnou, packy na pláži si mohli odpustit, aspoň že dobrák Vader a záběry Death Star tvoří pojítko k hlavní dějové linii.

Příchozí (2016)

Nádherná filmařina, skvělé scény, realistické prostředí, super hudba, vrstevnatos, několik dějových rovin, vynikající atmosféra.. Teda až na to, že ty geniální eMZáci, co přiletěli v HiTech lodích, spoléhají na své prdění čmoudu a na to, že je jednotlivé skupinky lidí naučí komunikaci jako kdyby to byli retardi z nejposlednější Papuánské vesnice.

Sedmero krkavců (2015)

Dobře rozjetá pohádka, moderní, vtipná, spěje do dramatického finále a končí pitomou povídací a vysvětlovací scénou.

Cesta bojovníka (2007)

Jako moc jsem toho něčekal, ale nebýt tam Urban, tak je to totální odpad. Vikingský sirotek Karl se stal indiánem Urbanem, co je největší husťák, že i dračí vikingové jsou jen namaskovaní statisti.

Kung Fury (2015)

Amatérská superkokotina v duchu blahých osmdesátek. :-)