Doktor od jezera hrochů (2010)

Chtěl jsem to dokoukat, jenže od té doby co si hlavní hrdina uřízl prdel to stalo za hovno.

Chladný jako led (1991)

Tohle je děsné dílko, ale tak troku kult. Ženský to děsně žraly.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Až moc zaujatá eko-agitačka, které chybí objektivita a větší odbornost, i když konec, kterým dává naději to celkem zachrání. 4 hvězdy dávám za zpracování, za dokument tak 2-3. Pokud Vás podnebí zajímá doporučuji dokument: Země z vesmíru. Existují dvě verze, celovečerní film komentovaný Svěrákem, a pak televizní verze, která není tak zaujatá.

Zkus mě rozesmát (2011)

Trapnokomedie a jediné proč to stojí za to to nepřepnout je fakt, že jsou tam pěkné baby v plavkách na které se fakt hezky kouká a pěkné prostředí a hlavně Aniston. Adam Sandler je stejný jako v každým filmu. A všichni se chovají divně a dělají skopičiny.... Celkové hodnocení nechápu, tenhle film si zaslouží max 45%

Odpočítávání (2010)

Takhle nějak by si to americká vláda představovala.

Deník Anny Frankové (2009) (seriál) odpad!

Toto jsem přetrpěl pouze proto, že jsem si myslel, že se jedná o ten oscarový film, bohužel to byl omyl. Úplně zbytečný film odehrávající se v pár místnostech a nic se tam neděje, absolutní nuda. A když už si myslíte, že se bude něco dít to na co čekáte celý fim (našli je) naběhnou titulky s konstatováním, že umřeli v koncentráku. Docela dobré hodnocení zde to má pouze proto, že si to spousta lidí spletla s původním oscarovým filmem.

Hanebný pancharti (2009)

Ke konci filmu jsem si říkal, že jestli to kino neodpálí tak mu to tu osolím.

Jump street 21 (2012)

Lehce nadprůměrná komedie, 4tou hvězdu dávám scénku s Johnny Deppem a Peterem DeLuise. Příjemná oddechovka.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Průměrná bláznivá komedie, která je sice zajímavá vztah židů a palestinců, ale není až tak moc vtipná.