96 hodin (2008)

Parádní ačkní jízda. Jen měla končit o 5minut dříve, ten kýčový konec to celé zabije. Ale odpouštím. :-)

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Mám rád reality show sledoval jsem i vyvolené, ale toto se opravdu nedá. Lidské kreatury, které nejsou ani zajímavé ani sympatické. Ideál krásy z vesnické diskotéky. Celé se to nepovedlo, nechutné.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů na obrazovkách. Lehké a zábavné.

Kolaborovali s nacisty (2010) (seriál)

V tom dokumentu mi vadí jistá zaujatost. Raději bych viděl nestranný pohled na věc, ale jinak obsahuje spoustu zajímavých a nových informací. Druhá světová válka byla krutá a nikdo není bez viny. Nebyli zde hodní proti zlým, jen zlý a zlý.

Pařba v Bangkoku (2011)

Na to, že je to kopírka prvního dílu to dopadlo docela dobře a pobaví, bohužel si celý film musíte říkat, tohle už jsem viděl. Ale Určitě stojí za shlédnutí.

Gattaca (1997)

Vynikající film, který má myšlenku a perfektní zpracování na kterém ani ty léta nejsou znát. Dokážete cokoliv stačí chtít a udělat pro to vše..

Den zrady (2011)

Politika dělá z lidí svině. Buď se přizpůsobíš nebo tě semelou.

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Zajímavý dokument, který vzbudí emoce. Je to pohled na věc z druhé srbské strany, avšak o tomto pohledu nás nikdy nikdo neinformoval. My jsme vždy slyšeli tu druhou stranu. Svět sice není černobílý, ale kus pravdy na něm bude. Rozhodně je tohle zdá pravdivější pravda než ta oficiálně schválená.

Shutter (2004)

Sice to není nic originálního, ale dobře zpracované a děsivé.