Hakkenden: Tóhó hakken ibun - Season 2 (2013) (série)

Druhá série pokračuje, tam kde první skončila. Celé je to na stejné úrovni, takže komu se líbila první série tak tato se mu bude určitě taky líbit. 60%

Sean Saves the World (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 21 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 11+1 _ Další podprůměrný tuctový sitcom. Herecké obsazení nic moc, ujde snad akorát dcera. Vůbec to není vtipné a nechápu, proč se publikum každých pár vteřin směje, možná to bude kvůli tomu jak trapný to je. Tipuji, že brzí zruší, protože sledovanost je bídná a rating to má nejhorší z vysílaných seriálů ten den. 30%

Původní (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 22 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 10+1 _ TVD mě přestali bavit už při konci druhé série a někdy v půlce třetí jsem s nimi seknul. Ale i přesto jsem chtěl tohle zkusit. Rebekah je moje oblíbenkyně, tak jsem si ji nemohl nechat ujít. Celkově to je povedené a koukatelné, ale během těch 4 epizod, mě to vůbec nechytlo a nějak neláká abych sledoval dál. Občas se asi na nějaký dil mrknu kvůli Rebekah, ale pravidelně to sledovat už nebudu. 70%

Witches of East End (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 23 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 9+1 _ Knižní předlohu jsem nečetl a o seriálu jsem si moc nezjišťoval. Očekával jsem něco jako Charmed nebo Eastwick, bohužel nedostal. Herecké obsazení je otřesné, na nikoho se nedá koukat, příběh taky za nic nestojí a celé je to hrozně nudný. Bylo mi to jasný, že to takhle dopadne, hned když jsem u první epizody viděl logo stanice. Přeci jen stanice je pro maminy a teenky a celý den jede převážně tupou romantiku. Kdo chce vidět něco kvalitního o čarodějkách, tak radši šáhněte po luxusní třetí sérii American Horror Story. Navíc to vypadá, že čarodějky jsou na vzestupu a že se dočkáme nových Charmed o kterých se momentálně jedná. 30%

Super Fun Night (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 24 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 8+1 _ Rebel Wilson nemůžu vystát, protože většinou hraje nějakou nechutnou vypatlanou husu, ale tady ujde a hraje vesměs normální ženu. Celkově je to i koukatelný a občas nějaký ten vtip ujde. Ale vtipů je málo a nějak nemám důvod proč v tom pokračovat. 45%

Zdravím, dámy! (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 25 Dokoukáno: 1 Zahozeno: 7+1 _ Merchanta bez Gervaise vůbec nemusím a tady je to opět důkaz, že samotnýmu mu to nejde. Je strašně nesympatický, jeho postava je otřesná a natož, že to má být komedie, tak jsem se během těch 4 epizod vůbec nezasmál. Celý mi to přišlo hodně trapný a navíc, že většinu jsem toho už někde viděl. 30%

We Are Men (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 26 Dokoukáno: +1 Zahozeno: 7 _ Tahle komedie mě zaujala a docela mě mrzí zrušení. Bavil jsem se daleko víc než u Dads a Mom, dokonce tohle má i perfektní obsazení. Doufám, že aspoň někdy uvolní zbylé epizody. Po dvou epizodách: 55%

Můj pes Killer (2013)

Čekal jsem něco jako Svatý boj nebo Romper Stomper, ale bohužel jsem to nedostal. Celkově se tam moc neděje a je to strašne zdlouhavý a nudný. Měl jsem co dělat abych to dokoukal. 30%

Aku no kjóten (2012)

Statečný učitel se postaví špatným studentům. Ze začátku trošku pomalejší tempo, ale pak to příjde a máme tady lehké gore scénky a perfektní závěr. Příběh docela dobrý, herci taky ušli. Takoví lepší japonský Bastardi. 70%

Gympl (2007)

Nedalo mi to a znova jsem se na to podíval. Herecké výkony studentů jsou docela děs, ale celkově to pobaví a je tam pár hlášek. Mádl válí, Jurošková je kočka a hudba taky ujde. Jsem zvědav na Vejšku. 65%