Lilyhammer (2012) (seriál)

Jsem rád, že mě na tento seriál upozornili na Nextweeku, protože by byla velká škoda ho minout. První série má pouze 8 epizod, ale za to každá je velmi zábavná a i zajímavá. Zandt hraje perfektně a ty jeho grimasy jsou výborný. Tohle mě chytlo a pokud bude druhá série budu rád. 75%

Embrace of the Vampire (2013)

Nudný béčko o upírovi. Celou dobu se tam nic neděje, což tvůrci chtějí trochu osvěžit nahotou dívek. Úplně zbytečně. 30%

Pocket Monsters: The Origin (2013) (seriál)

Epizody vychází z her na GBA (u kterých jsem nahrál několik dní) a celé je to laděné do stylu her. Takže kdo hrál hry, bude jako doma. Zábavné čtyři epizody i když jich klidně mohlo být víc. 70%

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Moc příjemný a nenáročný film. Herecké obsazení hlavního páru je pěkné, jejich postavy se mi moc líbí a baví mě. Příšerky taky dobře udělaný, lehce mi připomínaj mutanty z budoucnosti, kteří byli v Primevalu. U filmu jsem se bavil a klidně bych si dal líbit dvojku. 65%

Dads (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 26 Dokoukáno: 0 Zahozeno: +1 _ Další podprůměrná komedie, která nudí a je spíš trapná než zábavná. Z herců mi nikdo nijak extra nesedl až teda na ženský. Vydržel jsem svý tři epizody a končím. Ani jednou jsem se nezasmál. 20%

Pařba na třetí (2013)

O proti prvním dvou dílům je tady změna a už to není o kocovině. Bohužel už to taky není tak zábavný. Alan a Chow pořád baví a najde se pár dobrých momentů např. dostávání se do vily. Konec s novou posilou potěšil a určitě bych si nechal líbit čtyřku ve stylu prvních dvou dílu. 65%

Low Winter Sun (2013) (seriál)

Předlohu jsem ještě neviděl, ale tohle mě ze začátku dost chytlo. Bohužel po pár dílech začalo hodně nudit. Mark Strong je sympoš, jen škoda, že nemá trochu víc prostoru. 65%

Kimi no iru mači (2013) (seriál)

Ach ta láska. Chlapec se zamiluje, přestěhuje se a zjistí, že o něj jeho láska nestojí a že má jiného. A tak o ní začne bojovat. Anime hraje docela hodně na city, smutné chvíle střídají vtípky. Celé se mi to moc líbilo, ale zklamal mě konec. Čekal jsem, že s ní zůstane. Ona za to, že se s ní rozešel mu dala facku (měla použít pálku, která se tam beztak někde válela) a pak mu řekla, že na něj počká. Ach jo. Manga pokračuje ještě dál, tak se možná dočkáme další série. 70%

Thousandth Street (2013)

Město mi trochu připomělo Fifth Element, jinak ve videu vidíme jak není radno se spoléhat pouze na techniku. Vizuálně moc pěkný a docela překvapilo, že tam používají klasické pistole. 70%