R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Kupodivu, to nebylo špatné a docela jsem se bavil. Pokud nemáte velká očekávání a chcete jen zábavnou oddechovku, tak tady ji dostanete. Herecké obsazení pěkné. Ryan Reynolds si připsal na své konto další komiksovou postavu a řekl bych, že je ve vedení v počtu ztvárněných postav z komiksů. Jeff perfektně hláškuje a Mary-Louise to opět sekne. Toho podívání určitě nelituju. 60%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Perfektní parodie na vidlácký vyvražďovačky. I za ty tři roky si nevzpomínám na lepší parodii (pokud nebudu počítat Gintamu). Scary movie a ty další movie parodie v posledních letech stojí za starou belu. Dnes jsem to viděl už asi po třetí a pořád bavilo. Nejlepší jak děcka páchaj ty sebevraždy. Navíc v hlavních rolích Labine a Tudyk, který mám rád z několika seriálu. 75%

Svatyně (2008) (seriál)

Jak pročítám komentáře, většina lidí tady hodnotí webserál z roku 2007 a ne tento tv seriál z roku 2008. Což je velká škoda a zbytečně tomu shazují hodnocení. Tv seriál měl samozřejmě vyšší rozpočet a mohl si dovolit lepší triky, takže to už nevypadá tak uměle jako ve webseriálu. Příběh se pěkně rozjede a celé 4 sezóny drží napětí a člověk se teší na další díly. Určitě mrzí nakonec to zrušení, ale co se dá dělat. Jinak Amanda ve své nejlepší roli. 75%

Space Milkshake (2012)

Máme tady Amandu a Robina ze Sanctuary a pak tu blbku Kreuk ze Smallville. Na vesmírnou stanici si posádka vezme gumovou kačenku, která skrývá překvapení. Triky jsou hrozné na rok výrovy 2012. Příběh taky nic extra. Ale bylo fajn zase vidět část sestavy ze Sanctuary. 45%

Forgive Me for Raping You (2010) odpad!

Takovou blbost jsem hodně dlouho neviděl. Kněz příjde za dívkou, řekne jí ať se svlíkne. Ta se dobrovolně svlíkne do naha. Pak si kněz hraje s jejíma prsy, užije si s ní, popovídá si s ní a nakonec ji uškrtí. Takhle tam během filmu vystřídá několik holek. Příběh prakticky žádný, herci neherci. 5% za tu jednu hezkou holku.

Rozkoš v oblacích (2013)

Pedro by měl zůstat u drama, tohle se nepovedlo. Nijak zábavný mi to nepřišlo. I když lehce ujetý to bylo. Pár momentů by se ale našlo. 45%

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

Dozvíme se copak se stalo s agentkou Carterovou potom, co její milý skončil u ledu. Peggy předvede, že není jen pěkná slečna, ale že se umí taky dost dobře ohánět. Akce dobrá a celkově moc příjemný kraťas. A na konci ty bikiny pobavily. 80%

Man (2012)

Bohužel taková je realita. Konec byl slabší, škoda. 75%

In the Fall (2011)

Nechápu jak mohl přehlídnou v šedém světě žlutý banán. Animace pěkná a pointa ušla. 80%