Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 11 bodů
Ble.Ble
Kateřina Kroupová
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krátkometrážní
Akční
Animovaný
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Black Books
(2000)
Pán času
(2005)
Hannibal
(2013)
Sherlock
(2010)
Vikingové
(2013)
Hra o trůny
(2011)
Orange Is the New Black
(2013)
Lovci duchů
(2005)
Rodina Addamsova
(1964)
Ajťáci
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(18)
dr.horrible
Joker Punx
evulienka3
mad_ness
Yettipunk
S.i.d.
Rickenbacker
Jello Biafra
RockChick
RockHell
TammiLargo
W.Wicki.W
Beeny
wikipetr
j3b4l
Simononer77
Lord_UFO
Okurka.123