Tenká červená linie (1998)

„Tu krásu, tu dobrotu jsme si pohřbili sami. Jedině my jsme za to zodpovědní, nikdo jiný, nikdo“

Gattaca (1997)

Nasrat genetice ! když věříš jde všechno !... děkuji moc

L. A. - Přísně tajné (1997)

Sakra to byl celkem složitý film, a tolik co tam bylo jmen až jsem se v tom ztrácel :) No jinak prostě pecka, první hodina byla dokonalá! Druhá byla o chloupek slabší, ale ten super konec to napravil.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Parádní komedie, které 100% pozdvihne nudný večer :) Atkinson je king of comics !! Celkem zajímavá námět, ale bez Beana by to bylo uplně neco jiného :) btw., ten dárek (projímadla) mě totálně odrovnal :))))

Princezna Mononoke (1997)

Asi první Japonský animovaný film co jsme kdy viděl a dovolím si říct, že asi nejlepší.

Titanic (1997)

Jeden velký příběh, jedna velká loď a jedna velká láska.

Dračí srdce (1996)

Film, mého dětství, který jsem jako malý miloval a proplakal. Asi první zkušenost s propuknutím filmových emocí.

Trainspotting (1996)

Po dlouhé době jsme se neskutečně dobře bavil. herecké výkony byly přímo dokonalé, režie, scénář a podobně byly na výborné úrovni. Smutný film u kterého jsme se i zasmál. 90%

Sedm (1995)

Obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo. Po skončení filmu, jsem asi hodinu nemluvil a myslel jsem furt na tento film, nevěděl jsem co na něj říct, jestli to byla sračka nebo jeden z nejlepších filmů co jsme kdy viděl. Mrzelo mě jak to dopadlo, byl jsem z toho mimo, ale časem se film ve mě rozležel a uvědomil jsme si, že ten konec byl dokonalý a povznesl film o třídu výš!

Statečné srdce (1995)

Není pochyb, že nejlepší filmy se točili v 90 letech. Dokazuje to i tento snímek. Vadilo mi akorát, že to bylo moc dlouhé, chvilkami nudné a zbytečné. Emoce mi, až tak neseděli (kromě tedy poslední scény). Pěkná kamera, akce a výborný Mel. Kdyby to točil, třeba nikdo jiný tak nevím jak by to dopadlo. Mela jako režiséra, až tak nemusím. za mě 75-80 %