Ed Wood (1994)

Hodně inspirativní a silný film!

Super 8 (2011)

Nádhera. Celý film byl načuchnutý Abramsovou atmosférou. Možná kdyby tohle byl seriál bylo by to lepší, ale jinak to bylo super. Toho novodobého ''ETho'' jsem si představoval uplně jinak, ale to nevadí :) Prostě ten konec byl dokonalý, jinak bych si ho představovat nechtěl :)

Teror (2011)

Až dokonce to bylo neuvěřitelně napínavý, ale to je tak vše! Cage a Kidman tvořili dobrý herecký pár

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Když se ''sejde'' Johnny a Tim vyjde z toho nádherný až dokonalý film. V tomhle případě je to pravda veliká. Nádherná atmosféra, která neměla konce. Moc příjemný film, který snad každého něžně pohladí po tváři.

Poslední skaut (1991)

''TY BYS NEUHLÍDAL ANI KBELÍK TEPLEJCH CHCANEK '' :D

L. A. - Přísně tajné (1997)

Sakra to byl celkem složitý film, a tolik co tam bylo jmen až jsem se v tom ztrácel :) No jinak prostě pecka, první hodina byla dokonalá! Druhá byla o chloupek slabší, ale ten super konec to napravil.

Ocelová pěst (2011)

Hodně dobrý film, jeden z nejlepších tohohle roku. Hugh Jackman (Charlie) bývalý boxer protloukající se životem opraváře a hráče robotů. Bylo moc krásné jak se mu splnil na konci sen, pomaličku to vedlo k slzám = povedený konec. Film měl suprovou hudbu a dost dobře vypracované efekty, které braly dech ( to bylo furt '' Ty p*čo'' atd :D ). Zkrátka jak tu tady skoro každý píše Rocky + Transformers = DOKONALÝ FILM. Atom nevypadal nějak moc drsně a právě v tom bylo to velké kouzlo v tom jeho skromném obličeji.

Wrecked (2010)

Takže, Když jsem viděl Trailer byl jsem unesen a musel jsem to vidět. Trailer mi tam prozradil vcelku vše. samotný film byl zajímavý, ale chvilkami nudný. Byl jsem rozhodnut, že dám asi 3 hvězdy, ale ke konci jsem si uvědomil, že trailer mi úplně všechno neprozradil. Ten konec byl suprový!!! a změnil jsem tím pádem názor. NEKOUKEJTE SE NA TRAILER!!! - bude to tak lepší (Adrien to zahrál moc dobře)

Pohřben zaživa (2010)

Tenhle film mě moc nedostával, byl celou dobu jenom zajímavý, ale až tak závěrečná scéna se mnou trochu hodila.