Piraňa 3D (2010)

Ten konec to pěkně zkazil :(((

Pohřben zaživa (2010)

Tenhle film mě moc nedostával, byl celou dobu jenom zajímavý, ale až tak závěrečná scéna se mnou trochu hodila.

Robin Hood (2010)

Čekal jsme špičkový film jako byl Gladiátor, ale tohle bylo jedno z největších filmových zklamání pro mě. Začátek vypadal zajímavě a nadějně, ale pak to byla nuda a ani ten konec ve mě nevybudil žádné emoce. Film tak trochu zachránil Russel Crowe. 2,5 *

Rychlejší (2010)

Film o Pomstě. Nechápu tohle malé hodnocení, když to byla pecka, která měla koule rvoucí napětí! byla plná zvratů a akcí za mě 80 %

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Jako graficky to je zpracováno pěkně, ale ten příběh je nic moc. škoda mohlo to být podobná pecka jako Hledá se Nemo.

Souboj Titánů (2010)

Dost dobré efekty, ale jinak to byla celkem nuda.

TRON: Legacy 3D (2010)

Vizuální efekty na jedničky, zvuk a hudba super ,ale to je vše. Čekal jsme nějaké pořádné akce a nějaké vyvrcholení emocí mezi otcem a synem, ale bohužel jsme se nedočkal. Film byl celkem dost nudný, nejlepší na filmu byl začátek a konec. 60%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Tento film je určen pro lidi ve věku 13-20let. Myslím si kdyby ho hodnotila tato generace tak by se hodnocení pohybovalo okolo 90 % .....(romantika, akce, napětí, emoce, výprava)

Útěk ze Sibiře (2010)

Moc pěkný film, který měl bavil skoro po celou dobu, jediné mínus je ,že to bylo tak trochu zdlouhavé, ale jinak parádní. 75-80%

Wrecked (2010)

Takže, Když jsem viděl Trailer byl jsem unesen a musel jsem to vidět. Trailer mi tam prozradil vcelku vše. samotný film byl zajímavý, ale chvilkami nudný. Byl jsem rozhodnut, že dám asi 3 hvězdy, ale ke konci jsem si uvědomil, že trailer mi úplně všechno neprozradil. Ten konec byl suprový!!! a změnil jsem tím pádem názor. NEKOUKEJTE SE NA TRAILER!!! - bude to tak lepší (Adrien to zahrál moc dobře)