ElPajo

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.4.2019  05:54

Mě to nějak nebavilo, vždyť je to furt na jedno brdo...

• 18.10.2018  20:54
    Moonwalkers (2015)

Ron Perlman v obklopení naprostých dementů, kterému jeho zoufalství opravu uvěříte! Super

• 21.9.2016  22:23

Titulkový song ze starých Casio kláves vysloužil filmu třetí hvězdu

• 25.8.2016  14:02

Zé si vyhonil, Junior smočil, Iremar smočil, střih a titulky. Čekal jsem víc.

• 8.7.2014  00:41
    Jattáman (2009)

Obrovská a nekončící porce obrovského WTF deroucího se z obrazovky/plátna na diváka, jakou jsem už dlouho neviděl! [Viděno Festival Fantazie 2014]

• 25.6.2014  23:22

Náhodou, mě se to docela líbilo. Nicole je super a Tim jakbysmet.

• 20.1.2014  12:24
    Kat (2004)

"Kde matka? Šla na vlak!"...."Zabil si mi syna!" *Prásk* "Teď už oba dva! "... "Pošlete Rusa" Film mýho mládí našlapanej naprosto epickejma hláškama :D

• 12.1.2014  23:37

No, tohle beru jako Burtonův krok stranou a možná nejslabší fim, i když rozhodně není špatnej! Jenom jsem asi šel do kina s přespříliš vysokým očekáváním...to víte, Eva Green je Eva Green

• 12.1.2014  17:45

Po dlouhý době naprosto suprová komedie na úrovni, která je neskutečně milá, nenucená a plná inteligentního humoru A krásnejch zrzavejch lidí! :) Navíc hereckýmu obsazení se nedá naprosto nic vytknout

• 5.1.2014  21:55

Zvědavostí, jak 11. skončí, jsem ani nedejchal a čekal na vydání speciálu. O to větším pro mě pak byl zklamáním. Po perfektním speciálu k 50. jsem očekával stejně epické zakončení Smithovo éry, jenže to se vůbec nekonalo. Člověk zvyklý na emocemi přetékající odchod 10., kdy málokdo neměl při jeho slovech "I don't wannt to go" a za zvuků geniální kompozice Vale Decem z pera Murraye Golda speciálně složené pro tuhle epizodu, zažije zklamání kdy doktor prakticky zemře na stáří, a pak najednou jen tak hejdum pejdum bez vysvětlení dostane možnost prodělat víc regenrací, než je kanonicky stanovený počet (13.) a najednou je tu Capaldi, a k tomu nám hraje "Wake Up" z epizody The Rings of Akhaten, protože to je asi nejlepší ze Smithovo éry, krom doktorský Theme. A kdo by čekal klasicky zmatenýho doktora hned po regeneraci, který tápavě zkoumá, zda-li není zrzek, nebo dokonce holka, bude zklamán o to víc. No, pane Moffate, čekal jsem něco víc.

• 27.11.2013  00:08

Co víc dodat než...: "I Don't want to go"

• 19.11.2013  22:59
    Top Ground Gear Force (TV pořad) (2008)

Hammond s bagříkem, Jeremy s turbo čerpadlem do zahradní fontánky, James a jeho zahradní budka s obrysy nářadí, aby se vždy vrátilo na svoje místo. Nebýt toho smutnýho prostřihu o příběhu africkýho chlapce a jeho táty, smál bych se, až by mě bolelo břicho. Sou to prostě paka!

• 19.11.2013  22:56
    Top Gear: Vietnam Special (TV pořad) (2008)

Člověk se tak kouká a říká si: kéž bych měl kamarády, jako jsou May, Clarkson a Hammond, se kterýma bych mohl vyrazit kolem světa...zvlášť když jeden je nejnepraktičtější člověk na světě, druhý trpí OCD a třetí je malej otravnej v jídle vybíravej osel.

• 19.11.2013  22:53
    Top Gear: Botswanský speciál (TV pořad) (2007)

Dechberoucí romantický příběh o jednom malém muži a jeho lásce k béžovému Oplu Kadett A odehravající se v kulisách divoké jihoafrické přírody, kde z vody občas vykukuje hroší hlava, ale nemějte obavy, pod tou hlavou je i zbytek hrocha. Příběh, jež nenechá jediné oko suché.

• 13.11.2013  00:51

Film mojí puberty, kdo neviděl Klub Sráčů a Pár Pařmenů a nedokázal citovat celý dlouhý pasáže, byl totální loser. Když se nyní zpětně na tuhle koninu dívam, je mi úplně jasný, co moje pubertální já na tomhle filmu tolik bavilo, a proč to rodičům přišlo tak neskonale dementní...

• 24.10.2013  11:32

Pro mě jednoznačně nejlepší nezávislý film, letoška. Tim Roth, ostatně jako vždy, naprosto vynikající a maličká Eloise Laurence? Jedním slovem - fantastická. Tím se zcela ztotožňuju s výrokem Rufuse Norrise "Kdybych chtěl být dvanáctiletou holkou, chtěl bych být jako Skunk." Skunk pro mě ve filmu byla nadějí, že ne všechny děti jsou rozmazlený haranti jako Oswaldovic famílie. Skunk nemá předsudky, je zvídavá, mírně naivní a hlavně až dojemně bezelstná. Film střídá momenty deprese, beznaděje a zoufalství s momenty, kdy vyprsknete smíchy. Ukamenujte mě, ale takle na mě v našem českokrumlovském filmovém klubu udělaly dojem jen dva filmy. Hævnen a Mr. Nobody. A včera Broken. Nic jiného než ***** to být nemůže.

• 13.10.2013  21:05
    Top Gear: Indický speciál (TV pořad) (2011)

Pro mě jednoznačně nejlepší speciál a zároveň epizoda Top Gearu, kterou jsem kdy viděl. Perfetně vyrovnané všechny aspekty speciálu z něj dělají jedinečný koncept, která nemá podle mě obdoby. Nekončící smršť naprosto střeštěných, na hlavu padlých, ujetých, infantilních a hlavně geniálních nápadů s precizním vyvedením i těch nejmenších detailů (transparenty na vlaku, design aut, Jeremy a jeho zvýšení světlé výšky u Jaguáru, naviják na Mini, Jamesovo rezerva na Rollsu, všudypřítomná Jamesovo sekačka....), příběh tří kamarádů, kteří se vydali za dobrodružstvím a věřím, že já nejsem jedinej, kdo si při sledování Indicého Speciálu říkal - kéž by mě někdy vzali hoši sebou! Příběh tří kamarádů, kteří si dělají naschvály, kde jen to jde - obzvlášť, a nebo právě proto, když náhradní vůz pro výpravu je Austin Allegro, nebo když někomu na rozdíl od ostatních perfektně funguje klimatizace. A pak auta. Od chvíle, kdy jsem viděl prvních pár minut speciálu jsem přestal toužit po supersportech, po Range Roveru, po Aston Martinu. Od chvíle, kdy jsem viděl prvních pár minut netoužím po ničem jiném, než se svézt, nedej bože vlastnit, Jaguár XJS nebo dokonce Rolls Royce Silver Shadow natřenej na zeleno a s vlaječkama v předním nárazníku. A pak je tu samotná Indie. Lepší kulisy si hošové snad ani vybrat nemohli, a díky nim, nejde jen o auta, a tři blby co si spojí brzdu s klaksonem, takže při brždění jeden z nich neustále troubí. Je to o krásách pro nás strašně vzdálené země, jak kulturně tak geograficky. Stejný scénář kdekoliv jinde by nefungoval tak, jak funguje v Indii. Speciál jsem viděl asi 14x a možná, že dneska si ho pustím znovu. Už jen pro posledních několik minut, který byly skoro až dojemný, v kombinaci s naprosto perfektním soundtrackem. Záběr třech aut, stojících na úpatí Tibetu bych si dal na zeď, kdybych existoval v odpovídajícím formátu :)

• 13.10.2013  20:23

Nápad suprovej, ale bez Jeremyho to zkrátka nějak nemá koule, což ovšem neznamená, že by to bylo špatný! Fandové TG se na to podívají tak jako tak, jen to pro mě (na rozdíl od jiných TG Speciálů) není nic, na co bych se díval 2x.

• 26.9.2013  00:09

Jeden z nejsilnějších filmů, co jsem kdy viděl. Už během filmu jsem litoval všech momentů, kdy jsem na mámu byť jen zvýšil hlas, všech momentů, kdy kvůli mě plakala. Hlavně v pubertě jsem musel bejt nesnesitelnej, tiše doufám, že lidí, jako byl právě Barbu po světě moc nechodí. A nebudu zastírat, že jsem si pobrečel. Zpočátku mi film připadal klišoidní, patetickej, zbytečně předramatizovanej, ale pak, myslím že během hovoru Cornelie s Carmen jsem pochopil hloubku celýho snímku. Ticho, jaký bylo v sále po skončení filmu, jsem už dlouho nezažil.

• 18.7.2013  19:26
    Partička (TV pořad) (2011)

To fakt někomu přijde vtipný?

• 12.7.2013  15:51

Film kterej prostě NIKDO nemůže nemít rád :) Naprosto brutálně dokonale roztomilá animé šílenost. Krása!

• 7.7.2013  18:57
    Ra.One (2011)

Moje první setkání s indickou kinematografií. Musím přiznat že film, co v sobě kombinuje akci, komedii, romantiku, sci-fi, muzikál a protikuřáckou kampaň zkrátka nemůže bejt špatnej a tudíž jenom za tenhle naprosto epickej mix dávam hodnocení, jaký jsem dal. Jen je třeba vzít v potaz jednu skutečnost - objektivní délka: 156 minut, subjektivní délka: 10 hodin.

• 7.1.2013  21:38
    Na cestě (2012)

KOZY KRISTEN STEWART!! KOZY KRISTEN STEWART!! KOZY!!

• 27.5.2012  18:54
    Kvaska (2007)

Tenhle paksvil jsem chtěl dokoukat do konce, jen abych udělal přítelkyni radost, ne nešlo to, to prostě nešlo, to se radši budu dívat s babičkou na AZ Kvíz.

• 6.4.2012  02:02

nevím proč, ale tenhle film jsem ani nemohl dokoukat do konce

• 23.3.2012  13:59

Tak tendle film hodnotit, nebude zas tak úplně jednoduchý, protože se skládá ze dvou naprosto kvalitativně odlišných částí.První z nich, ta ze současnosti, si nezaslouží víc jak 1*. Humor je veskrze kameňákoidní, dialogy těžkopádné a leckdy jde jen o výkřiky do tmy. Pan Blažek se pokouší zuby nehty vrátit na výsluní (kde naštěstí asi ani nikdy nebyl) a oprášit svou zašlou slávu, nemluvě o paní Polívkové, kdy oba v kombinaci předvádí herecké výkony, za které by se styděl i ochotnický spolek pacientů po mozkové mrtvici. Korunu všemu nasazuje všude nacpaná reklama ať už na Orbitky, pivo Lobkowicz, energydrinky BigShock nebo drogerijní síť Teta (dobře, rozumím tomu, že česká filmografie je na tom špatně, že většina filmů se dělá na koleni a šetří se kde se může, což je vidět na tom, že 75% každoročně vydaných českých filmů jsou braky a odpad.) Ano, nemohli reklamovat produkty v "předsametové" části filmu...ale co je moc to je moc - ta jedna * je za pana Nárožného. Naopak druhá část působí jako úplně jiný film, který režíroval někdo jiný. Scénář už nepsali žáci 6. třídy základní školy pro Vánoční akademii, střih neprováděli frekventanti kroužku DDM "vystřihování a lepení" a o castingu nemluvě. Z Mádla se stal Pan Herec, kdy od výrazově minimalistických začátků kdy "být prostě roztomilej" stačilo aby film zaujal cílovou skupinu, se propracoval do současnosti, kdy postavy ztvárňuje nez křeče, patosu, trapnosti a přehrávání. Nejen za něj, ale za celý červen 89 by si film měl zasloužit 4*, ale pořád tu je ten otřesný začátek, proto slabé 3*.

• 6.11.2011  15:08

Komix jsem nečetl, nesledoval jsem animovanou verzi, nejsem skalním fanouškem ani jednoho z herců a ani Snyder není zrovna moje krevní skupina, což nemění nic na tom, že mám rád superhero filmy. A Watchmen je nejlepší z celé široké palety co jsem kdy viděl. Vůbec mi nepřišlo, že jsem u filmu strávil 3,5 hodiny, to ani pán prstenů s kmotrem mě nedokázali tak vtáhnout do děje. Naprosto geniálně propracovaný film, do každého detailu, úvodními titulky počínaje. Jasných 5/5

• 10.7.2011  21:50
    Thor (2011)

Naprosto ohromující epické vizuální zpracování Azgardu, bifrostu a ostatně všeho co je s říší Odina spojeného, které vám vyrazí dech....dokud ovšem nezačnou herci mluvit. Tak stupidní, nesmyslne, nasilne a neobratne dialogy jsem už dlouho nezažil, a to je něco co naprosto dokáže zkazit dojem z filmu. ** a ani o jednu víc

• 13.6.2011  00:24
    Dech života (1987)

Moje možná nejoblíbenější bondovka, snad i pro to, že se část příbehu odehrává u nás. Timothy je naprosto skvělý, a film mě v originálním znění velice potěšil i tím, že slovenští protagonosté opravdu mluví slovensky, ne angličtinou s ruským přízvukem :) Je tam sice pár mušek, ale proč je, jinak skvělé bondovce, která má spád, grády a úroveń neodpustit? :)

• 13.6.2011  00:21

Konečně film u kterého jsem se po dlouhé době opravdu královsky bavil, a nebránil bych se tomu, ho vidět ještě 5x. A pocit s jakým jsem odešel z kina? Že nás Bansky všechny vodí za nos, možná že né. Tak jako tak, někde s Boratem srovnávaný Mr.Brainwash je týpek, kterého stojí za to vidět :)

<< předchozí 1 2