Díra (2019)

Konec se nepovedl, jinak bych dal plný počet. Fakt dobrá záležitost👍

Nenávist (2020)

Tak tohle nevyšlo... A mohlo to být fajn! Americký remake z roku 2004 mám rád i kvůli Sarah Michelle Gellar, tohle má ale hrozný obsazení, debilní děj, a ty lekačky stojí taky za dvě věci...

Krvavá jízda (2020) (seriál)

Něco mezi Room 104 a Into The Dark.

Oblast 51 (2015)

Zas tak špatné to není... občas sice hloupé, koukat se na to ale dá a je to celkem napínavé.

Neviditelný (2020)

Jednoduše pecka! Dokonalé přetvoření klasického “monstra” do dnešní doby. Perfektně tísnivá atmosféra a špičkový výkon hlavní hrdinky.

Maják (2019)

Nepochopitelný, ujetý, ale tak dobrý.

Frčíme (2020)

Pixar je záruka kvality, o tom žádná. Po letech, kdy převládají ve výčtu Pixar filmů pokračování, je fajn vidět, že na rok 2020 si připravili dva filmy a rovnou oba originální. První z nich - Frčíme, je super podívaná, nadstandard co se týče animáků, v rámci Pixaru se ale nejedná o nějakou topku. Z toho světa šlo vytěžit mnohem víc. P.S. Je to lepší než Coco, všechny Auta nebo Úžasňákovi 2.

Charlieho andílci (2019)

Další z mnoha rozhodnutí filmových ředitelů, které nechápu. Na Andílcích nového tisíciletí s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu jsem vyrostl a myslím, že se těší i celkem obstojné popularitě. Proč, když už se musela značka oživovat, nemohlo vzniknout regulérní pokračování? Určitě by se nestalo to, co se stalo na podzim v Americe. Do kina skoro nikdo nepřišel, film propadl a k nám se do kina ani nedostal. Film samotný za to ani nemůže, jo je to sračka, ale v podstatě je to to samé, žádný extra příběh. Herečky jsou fajn a dobře se na ně kouká. O to víc mrzí, že se přímo nenavazuje na filmy před 20ti lety, ke konci by se předala pochodeň a čtverka by už mohla být s novým obsazením. No, ale nesedím tam já, takže se tak nestalo, máme tu propadák jak blázen a za 10 let se bude zase restartovat. Nebo se to zkusí na Netflixu třeba, v podobě seriálu. Ale téhle party je škoda.

Judy (2019)

Výkon Renée Zellweger opravdu špičkový, a ten Oscar je zaslouženej 👍 Příběh hodně smutný, depresivní... Musíte mít náladu na takový film, rozhodně nečekejte zábavu ve stylu Rocketmana nebo Bohemian Rhapsody, tohle je spíš komorní záležitost.

1917 (2019)

Tady se ani nedá bavit o příběhu, ten je danej, jednoduchej a nepotřebuje žádné kolotoče. O co tu jde v první řadě je to zpracování, a to je famózní. Napětí sem cítil od začátku do konce, a kde jakej horor se může jít zahrabat. A poslední “velká” scéna mi způsobila neskutečnou husí kůži... Nemám rád válečný filmy, nemám rád válku, tenhle film ale s klidem doporučím všem. Pecka!