Scoob! (2020)

Hrůza! Stejně jako Mumie z roku 2017 se Scoob! snaží v jednom (prvním) filmu vybudovat celý rozsáhlý vesmír. Tohle mělo přijít postupně, třeba až ve třetím díle, ne hned na začátek. Takhle je to patlanina různých postav od Hanna-Barbera, bez pořádného příběhu, a už vůbec to není Scooby jak ho známe.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

No, vzhledem k Willovi jsem čekal šílenou parodii odehrávající se na pozadí Eurovize, ale co z toho vzniklo? 😳 Komediální óda na soutěž, se spoustou písniček, občasnou šílenou scénou, a ke konci až dojemným finále! V žádném případě to není něco co tu nebylo, spíš je to příjemná šablonovitá komedie, která v tomhle filmovém suchu dost potěší 👍 A pokud jste navíc fanoušky Eurovision, tak je to jasnej plnej počet 😄

Proč? 13x proto - Série 4 (2020) (série)

Proč? Neskutečně zbytečný pokračování, které absolutně nepokračuje v poselství minulých tří sérií. Poslední dva díly byly ok, ty by bohatě stačili jako rozloučení s postavami, ale těch prvních 8 dílů bylo tak moc na sílu vytvořený, že to je až do očí bijící. A to u takového hitu a fenoménu, jakým první série 13 Reasons Why byla, fakt naštve.

Fantasy Island (2020)

Původně jsem na to měl jít do kina. Studio Blumhouse sleduji, bohužel po opravdu strašným remaku Černých Vánoc sem byl ostražitý. Když se zveřejnily první reakce na Fantasy Island, který měl na starosti stejný člověk, jako katastrofální shit Vadí nevadí, bylo to jasný. Do kina se nešlo. No a teď přišla ta chvíle, kdy jsem to na vlastní oči viděl, a udělal si vlastní názor. A víte co? Mě to bavilo 😂 V rámci možností samozřejmě, ale jako jednoduchá bezmozková zábava to funguje 👍

Chata (2019)

Takovej WTF film, ve stylu filmů matka!, Děsivé dědictví (HEREDITARY) a Slunovrat (Midsommar). Takže komu se “nelíbil” ani jeden z těchto filmů, nemusí s Chatou ztrácet čas. Pomalé tempo, zmatené halucinační scény, neustálé napětí, zvrat a dost tíživý konec. Neskutečná nálož myšlenek po konci filmu. Jednoduše ten typ filmu, kde jeden řekne že je to sračka a druhej dá plnej počet. Nic mezi tím.

Stargirl - Pilot (2020) (epizoda)

Tak takhle ano! Zapomeňte na Supergirl, Batwoman nebo cokoliv z Arrowverse. Tohle není sice nějaký vrchol originality, ale ten feeling, to obsazení, hudba, cítil sem tam neskutečnou pohodu. Přišlo mi to jako milý retro, i když to retro není teda 😄 Mám z toho pocit, že to bude cílit víc na dětskou “Stranger Things” generaci, fakt se mi to líbilo. Každopádně uvidím, co přinesou další díly.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Tohle bylo fakt zajímavý. Nebýt těch “efektů” na konci, jdu klidně na 4*! Je to dost low cost, ale téma celkem neokoukaný.

Zabiják proti své vůli (2019)

Parádní ujetá akční jízda! Překvápko s Krvavou nevěstou a Harry Potterem 😄

Rodiče na tahu (2019)

Byla to sračka, ale občas dost vtipná 😄