Mlha - The Devil You Know (2017) (epizoda)

Nuda, blbost, zase nuda... a na ty herce se nějak nedá zvyknout. Toto bude zklamání roku.

Spojenci (2016)

Hrozně rychle to uteklo, napětí trvalo po celou dobu, zároveň i taková milá nevtíravá romantika a ten konec... Nic jsem od toho nečekal a hodně jsem dostal. Moc pěknej film.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Naprosto luxusní vizuál filmu, hudební stránka plně podporuje dobu v které se film odehrává a krásná choreografie akčních scén a především té desetiminutové na jeden zátah natočené o které se všude mluví a která je opravdu bezkonkurenční. Co se týče příběhu, tam je to možná trošku překombinované a na konci má člověk pocit, že by mu to měl někdo ještě trochu dovysvětlit, ale s tím moc problém nemám.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Příběhově je to fakt blbost a člověk má pocit že se tvůrci zasekli někde kolem roku 2002, ale to vůbec nevadí, protože od záčátku se člověk nenudí, všechno moc hezky vypadá a uteče to jako voda.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Moc barevné? Ano. Moc ujeté? Ano. Moc dětské? Ano. Ale konečně pořádný film o šmoulech, který sem jako jejich dětský fanda (ohrané VHSky všech dílů se ještě někde najdou) vyhlížel hodně dlouho. A opravdu mi nestačil ten jakž takž zvládnutý nemastný neslaný film o jejich zasazení do realného světa. Takže děkuji, a škoda že díky nízkým držbám se jedná zřejmě o poslední film z plánované šmoulí série.

Uteč (2017)

Tak toto byla bomba!!! Nesnáším lekačky ve filmech, ale mám rád horory s twistem. Ano, tohle bylo přesně pro mě. Budování neskutečné atmosféry od začátku postupně vrcholí a já nedýchám. Jsem tak nadšený a děkuji, že po všech těch hororových blbostech je tu konečně něco jiného a chytrého.

Válka o planetu opic (2017)

Mám pocit, že lepší a emotivnější film už tento rok v kině neuvidím. Opravdový zážitek.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jako super. Opravdu stylovej Spidey jako vytrhlej z komiksu, hlavně těch novějších Ultimate. Jenže něco mi tam prostě chybělo. Možná to bylo tím, že Spidey je sám o sobě velikán a hrdina, a tady to byl jen jeden malý článek zapadlej do velkého světa větších hrdinů. Chyběla mi tam i ta větší lovestory, (finále Amazing 2 s Gwen prostě už asi nebude mít konkurenci) ale konec značí pletky s Michelle, tak třeba překvapí. Jinak May pobaví, Tony s Pepper potěší a Vulture je fakt na poměry Marvelu top záporák.