Spider-Plant Man (2005) (TV film)

Začátek.. dokud tam šel ještě vidět Simon Pegg vypadal nadějně.. Ale poté mi to připomínalo připitomělou parodii (podobné Superhero movie)

Mučedníci (2008)

Syrový, dramatický příběh o mučednictví a očistci.. Francouzi se začínají v hororové branži zlepšovat čímdál více.. Už od začátku dokázal film zaujmout a zabavit..

Denní hlídka (2006)

U mě dobré vyrovnání se prvnímu dílu. Přidané "na rusko" kvalitní efekty a celková velkolepost. V příběhu, jak tu mnozí píšou jsem se neztrácel a film mě nenudil.

Ichi the Killer (2001)

Uchyláckej film =D ..krvavá podívaná plná válejících se vnitřností, končetin, ale i mužského ejakulátu..

Noční hlídka (2004)

Nechci tvrdit, že ty imperialistický amíci by tenhle námět ztvárnili líp (přesto si to myslim).. ale mělo to pro mě takovej socialistickej výraz.. I když někde se to hodilo. Celkově mi to přišlo jako takovej povedenej ruskej Matrix

Motel smrti 2 (2008)

Jednička byla vcelku dobrá.. dobrá atmosféra a napětí. Ale tohle.. Zase jen zbytečný dotáčení "toho" co bylo před jedničkou! Prostředí je jiné, což na mě působilo docela divně.. když už to má bejt stejnej motel na stejnym místě.. tak proč není stejnej?

Kurýr 3 (2008)

No, tak ještě, že jsem od toho filmu moc nečekal. Ty akční scény jsou střihaný jak kdyby dali dítěti film, nůžky a "nááá hraj si!" Jednou je kamera tady, za chvíli na druhý straně a vy ani nevidíte co se právě stalo. Mohl to být "normální průměrnej kurýr", ale ten střih fakt bída. Vlastně i celé vymykání se pravidlům hlavního hrdiny, které z něho v předchozích dílech dělali "profíka", nehledě na to, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala..

Max Payne (2008)

Poněvadč jsem nehrál hru a nemužu porovnávat, tak mi to přijde jako průměrný akční snímek =)

Dokonalý trik (2006)

Dokonale dokonalý trik! Nolan opět válí! Jackman a Bale předvádí "kouzelné" role. Chytlavá a originální podívaná, která neomrzí. Film vás donutí si od začátku tak nějak představovat o čem vlastně bude, ale nakonec vás stejně překvapí. Nevíte, ke kterému z hrdinům se přiklonit, komu fandit. Je to film, který si rád pustím znovu.