• Romantický

Rudá jako rubín (2013)

Ac jsem dospela, tento film me proste bavil. Krasne realie, at uz pritomne nebo dobove. Moc hezka teen dobrodruzna pohadka.

Úřad kouzelnických záležitostí (2018) (seriál)

I kdyz uz davno nejsem cilovka, obcas na nejakou takovou pohadku kouknu. A tohle se mi proste libilo a bavilo me to. Akorat me u techto ala disney pocinu stve, jak nerealne se decka stare 16-18 let chovaji. V tomhle veku se jen vodi za rucicky a daji si tak leda pusinku? Ale prosim vas...

Z každého konce (2022)

Mne se to moc libilo. Moc prijemny odpocinkovy film, se sympatickymi herci. SPOILER libilo se mi, ze v paralelni budoucnosti ma hlavni hrdinka spolecne splneni snu s animovanym filmem a ne, ze by skoncila s tim stejnym chlapem.

Bezmocná (1995)

Taková ta typická teen devadesátková klasika. V pubertě jsem to viděla asi tisíckrát.

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Za me urcite lepsi nez francouzska verze. Jsou tam snad vsichni oblibeni nemecti herci, protoze jich uz moc ani neni :D. A namet filmu je proste zajimavy a bohuzel bude asi i kruta realita mezi vetsinou pratel a lidi vseobecne...Joo proste vsichni lzou.

Boo, Bitch (2022) (seriál)

Tema melo hodne velky potencial, ale kapku nam to spadlo do otravne teen kravoviny. Lana mela opravdu otravnou roli a take souhlasim, ze po zvratu, ktery byl fakt dobry, to bylo lepsi. Takze celkove prumer.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Samozrejme, ze to byla ulitla kravina, ale nic jineho jsem ani necekala. My 3T milujeme, takze nas to bavilo, dost jsme se nasmali, i kdyz ubrat na stopazi nejakych alespon 15 minut by dle meho dosti pomohlo. Ja osobne jsem zboznovala ty pridane zvuky, bylo to hezky barevne, staci jen vypnout mozek a nic neresit. Ovsem nefanousci by se divat nemeli. Ani lidi, co maji radi pouze inteligentni humor.

Vysoká čokoládová (2021) (pořad)

Prumerna reality show s (pro me) celkem nesympatickymi ucastniky, az na Amauryho. Ovsem vytvory z cokolady jsou krasne a proto jsem se na to koukala.

Nejnenáviděnější chlap na internetu (2022) (seriál)

O teto kauze jsem nikdy neslysela, ale tema me zaujalo. Bylo to zajimave natocene, celkem napinave a bohuzel to opet ukazalo, jak mohou byt lide odporni a zvraceni. Ve zkracene verzi se to muze poustet nactiletym, aby nefotili a hlavne neposilali nikomu sve intimni fotky. Vzdy je tu moznost zneuziti.

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál)

Knizni predlohu jsem necetla, takze nemohu srovnavat. Ale serial me bavil, byla jsem celkem napnuta, hezky se osudy spletaly dohromady. Nevim jak v knihach, ale dost me pobavilo, jak chvilemi porad scenu po scene skaceme o x let dopredu a najednou behem par minut uplynulo 20 let, ale na postavach to nepoznate, protoze postarsovani hercu maskerum teda moc neslo.