Král Škorpión: Vzestup Říše (2008) odpad!

Ani jedna věc mě na tom nezaujala.nebylo tam nic co by nějak ten film aspoň trošku vybočilo z toho koryta odpadků ale vůbec nic.možná snad ten sazemi špinavý obří rak který v podstatě není vůbec vidět,takže ne vůbec nic tam není.

Jako jed (1985)

Ono se mu to jednou muselo vymstít to kur...ní. Svěrák svěřenou roli hraje perfektně jako by ji vlastně ani nehrál ale doslova žil.

127 hodin (2010)

nemůžu jinak než pět hvězd.určitě film ne moc naducaný penězi ale co se týče příběhu tak mě rozhodně nezklamal.

Vřískot 4 (2011)

Kdy už bude konečně konec tomu, že z jedničky se stane dvojka, z dvojky trojka atd. Je to pořád dokola a není tam nic nového ale vůbec nic. Jak to dopadne se dá uhádnout už od začátku takže je to o ničem.

Blesk (2011)

Je to takový typický akční film, kde nejsou příliš dlouhé dialogy. Filmem se prohání pološílený policajt a občas mu od huby upadne nějaká ta hláška. Film se mi líbíl pro jeho odlehčení oproti ostatním světěm zaplněném rádoby snímkům plných PC efektů a podobných elektronických vychytávek.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

souhlasím s mosňákem......konečně je tady mimozemšťan, který se dokáže pořádně odvázat a je v ovládání lidských vlastností mnohdy lepší než samotní lidé. Už jsem se tak dlouho nezasmál. super

Rodinné hříchy (2004) (TV film)

Takovéhle filmy tohoto typu jsou vždy zajímavé. Kirstie Alley znám jen s rodinných filmů kde hraje jen kladné a právě proto jsem byl tak šokován tím skvělým hereckým výkonem až jsem z ní měl strach.Dostat se do jejich rukou bych nechtěl. Ještě že to mělo aspoň dobrý konec 78%

Transformers 3 (2011)

Jen taková poznámka na začátek, na tenhle film jsem se dost těšil......... a nakonec jen hodně velké zklamání. Je naprosto ale naprosto zbytečně dlouhý a to díky stupidním a ve filmu absolutně postradatelným dialogem některých postav (vlastně skoro všech). Ve snímku je docela hodně nedokonalostí, což bych vůbec něčekal. Tak třeba ta bloncka (totálně zbytečná postava která nahradila brunetu z minulých dvou dílu a do filmu se podle mě vůbec nehodí) běžící zdemolovaným městem jen v lodičkách a najednou jakoby zázrakem má na druhém záběru šmrncovní tenisky. A zase ta bloncka....závěr, všichni jsou bez sebe, že zachránili svět a oslavují to mimo jimé i neutuchajícími objetími se navzájem.První záběr, bloncka objímá svýho miláčka a na rukách je jí vidět všudepřítomná špína(což je logické, když to před 2 minutami ještě všude okolo vybuchovalo) a na jednou (asi použila vlhčící kapesníčky) ručičky jako dětská prdílka a na prstech tuny zlata. Boha jeho to snad né!!!! Ale abych to pořád jen nekritizoval,tak musím říct, že pokud tam byla akce tak ve 3D to opravdu stálo za to. Jen škoda toho zbytečně dlouhého scénaře, který hodně film potopil. Jo a ten dabing byl otřesný, to jsme se zase vytáhli :(

Časové pásmo bylo změněno