MOST! (2019) (seriál)

start výborný a první 4 díly jsou perfektní. pak ale prudké zatahnutí za ruční brzdu na sídlišti v Chánově a rázem se z vtipného a hlaškami prošpikovaného seriálu stává černé drama s morálnímy zásadami.

Mrňousci (2006) (seriál)

tak tohle mi vyrazilo dech jak jsem to viděl poprvé. nápad tohle stvořit byl perfektní. kombinace živé přírody a počítačové grafiky spolu s neskutečnými zvuky, které doplňují sedící nebo letící hmyz je fakt super.

Mumie (2017)

Tak moc vše přehnané a žádný pořádný herecký výkon.

My z Kačerova (1987) (seriál)

prostě klasika.na tomhle jsem vyrůstal:))

Náctileté maminky (2009) (pořad)

Pořad ukazující jak může dopadnout kdokoli z mladých lidí jenž si prostě a jednoduše nebude dávat pozor a následky tohoto činu se pak v blízké době okamžitě projeví v jakékoliv části života.Doporučil bych to jako výchovný program pro děti a mládež na školách

Nástup (1952)

Čistá propaganda komunismu a rudého blata schovana za roušku osvobozovani a stabilizaci státu. Konec,kdy odjíždějí sověti domů a "češi" jim mávaji div skoro nebrečí je až potupný.

Na Žižkově válečném voze (1968)

Dalo se na to koukat.scény byly tak trochu odfláknuté hlavně ty bitevní.ale co mi tam vůbec nesedělo je hudba ve filmu, neříkám že se mi nelíbila ale víc by se hodila do nějakého westernu než do historického filmu.

Nebezpečný cíl (2008)

Z Nikoly nikdy akčni hrdina nebude, prostě to nema v sobě ten potencial a ani obličej. Jeho vrchol akce skončil v šedesati sekundach a to doslova.

Nebojte se tmy (2010)

nebylo to zase tak špatne.já mám rad fantasy a tady to s tema malyma blbeckama je.jak už jsem říkal tady jednou je tady asi hodně filmových odborniku(spis jen připitomělych hlupáku) co by to natočilo líp.

Nelítostný Parker (2013)

typický statthemuv film-akční,svižný, se zápletkou ale.........je to přece pořád dokola, chybí tomu trošku té nápadivé štávičky