Případ Z-8 (1948)

Až na ty řeči ohledně strany a dělnické třídě je film dobře natočený. Hlavně záběry přímo ze slévárny byly vskutku dobré.

Rambo: Poslední krev (2019)

konec filmu byl docela přehnaný. jinak za mě dobrý, nechybí samozřejmě nástrahy a slepé uličky, které k tomuhle filmu patří.

Rambo: První krev (1982)

Naprostá klasika kdy se na tenhle film můžu dívat pořád dokola jak v českém znění tak i v angličtině s titulkama.

Rande (2010) (amatérský film)

nápad pěkný a je to ze života, že jo.nemuseli tam být ty vyměšovací záběry to patří někde jinde

Road House 2 (2006)

takového stupidního blbečka jako Jake Busey v roli zamindrákovaného šéfa místního gangu jsem už dlouho neviděl,víc amatérský v jeho podání to zahrát snad ani nešlo.takový scénář tady byl snad tisíckrát: otravnej kretén z drogama-příjezd sympatického klaďase-trocha noční olizovačky končící slastným hlazením chlupatého hrudníku-pobití přátel,nedej bože, když je mezi nima blízký přítel-zrada milenky-odpuštění milence-pobití všech nepřátel a nejlíp holýma rukama

Rodinné hříchy (2004) (TV film)

Takovéhle filmy tohoto typu jsou vždy zajímavé. Kirstie Alley znám jen s rodinných filmů kde hraje jen kladné a právě proto jsem byl tak šokován tím skvělým hereckým výkonem až jsem z ní měl strach.Dostat se do jejich rukou bych nechtěl. Ještě že to mělo aspoň dobrý konec 78%

RRRrrrr !!! (2004)

Sice tam není žádný herecký výkon ale na druhou stranu je to střelené a to pořádně. je to prdel

Sabotáž (2014)

černý černoch je dobrý i když mu táhne na dvě století:)) ale tak nějak to mu chybí stálý děj příběhu. je to takové laksní, bez ničeho. hodně se to vleče a konec zápletky je poněkud dosti debilní až stupidní, vůbec to nedává smysl.

Sandman (2022) (seriál)

První 3 díly byly super, plně napětí a překvapení. Pak to kleslo a vzniklo z toho takové teple temno.

Saw 6 (2009)

pořád dokola.vlastně tu nic nového není,snad jen že se příběh neustále zaplétává do čím dál tím větších uzlů.