Sex Tape (2014)

a zase další pokus o komedi. paní dijazová by si měla uvědomit že už jí není patnáct a hrát ve filmu školačky (byť jen deset minut) není moc sexy. nebylo to nejhorší ale žádná pecka to taky nebyla

Sicario: Nájemný vrah (2015)

prvních 20 minut bylo luxusních. hudba, akce atd. ale pak najednou konec a bylo po všem. už se jen žvanilo a žvanilo

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Nestárnoucí Bruce dokáže vždy překvapit.akční snímek kde neni chvilka pro oddych.....až na ten balet na křídle stíhacího letounu :))

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

tak to je fakt že tohle je zoufalý film čerpající jen z prvního dílu a to ještě dost hodně špatným způsobem.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

souhlasím s mosňákem......konečně je tady mimozemšťan, který se dokáže pořádně odvázat a je v ovládání lidských vlastností mnohdy lepší než samotní lidé. Už jsem se tak dlouho nezasmál. super

Star Trek (2009)

tenhle seriál jsem nikdy nesledoval protože mě nikdy nebavil.tak jsem zkusil tenhle film.jen tak na úvod, dabing toho ruského vojáka na enterprise je katastrofální, nevím jestli se mám smát nebo ostudou se propadnout.celý film mi přišel hodně umělý a nepřirozený, to star wars byly ohodně lepší.scénář mi přišel takový zmatený,

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Film po hudební a filmové stránce byl perfektní.Úvodní titulky jako by mě odnesly zpět do doby před dvaceti lety kdy jsem viděl Války poprvé. Návaznost na předešlé díly byli dostačující a člověk, který už v tom nějakou dobu plave ví přesně o co jde. Jediné co mi vadilo, byl v podstatě podobný příběh jako ze čtyřky.Plány ukryté v robotu, nic netušící hlavní hrdinky atd. Uvidíme co přinese osmička.

Statečné srdce (1995)

Historické filmy a zvlášť s hrdinou co opravdu existoval mám opravdu rád. Vlastenectví a pro svou vlast udělat nemožné. Mel Gibson v tomhle snímku ukazuje, že je hercem, který to zvládá perfektně.

Suprhrdina (2008) odpad!

pro tenhle výtvor nemám slov. tohle je zatím ten největší kanál v oboru komedie co jsem viděl.

Svatba upírů (1993)

Film je to hrozný a Hrušínský nejml. tady ztvárnil úplně brutální neherecký výkon. Na druhou stranu Nárožný je tam dobrej jako vždy proto ta jedna hvězda