Transformers 3 (2011)

Jen taková poznámka na začátek, na tenhle film jsem se dost těšil......... a nakonec jen hodně velké zklamání. Je naprosto ale naprosto zbytečně dlouhý a to díky stupidním a ve filmu absolutně postradatelným dialogem některých postav (vlastně skoro všech). Ve snímku je docela hodně nedokonalostí, což bych vůbec něčekal. Tak třeba ta bloncka (totálně zbytečná postava která nahradila brunetu z minulých dvou dílu a do filmu se podle mě vůbec nehodí) běžící zdemolovaným městem jen v lodičkách a najednou jakoby zázrakem má na druhém záběru šmrncovní tenisky. A zase ta bloncka....závěr, všichni jsou bez sebe, že zachránili svět a oslavují to mimo jimé i neutuchajícími objetími se navzájem.První záběr, bloncka objímá svýho miláčka a na rukách je jí vidět všudepřítomná špína(což je logické, když to před 2 minutami ještě všude okolo vybuchovalo) a na jednou (asi použila vlhčící kapesníčky) ručičky jako dětská prdílka a na prstech tuny zlata. Boha jeho to snad né!!!! Ale abych to pořád jen nekritizoval,tak musím říct, že pokud tam byla akce tak ve 3D to opravdu stálo za to. Jen škoda toho zbytečně dlouhého scénaře, který hodně film potopil. Jo a ten dabing byl otřesný, to jsme se zase vytáhli :(

Transit Carlsbad (1966)

hrozné a hlavně nepřirozené. je to jako by si krteček hrál na jamese bonda

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

mě se to líbilo.je sice pravda, že to bylo natočeno pro oči vidící jen rudé třešně ale jako krimi dobré.beru to takhle-ano, komouši byly svině ale české filmy za nich byly sto krát lepší než teď

Třicet případů majora Zemana - Bestie (1975) (epizoda)

nějak to postrádá logiku. stella je ta která vede bežence přes hranice a zároveň je ta samá osoba, která objeví požár z nádraží.

Tři mušketýři (2011)

tak moc chtěli natočit parádní film až se to kompletně všechno vymknulo z rukou a výsledkem je přeakčněný rádoby vyhlížející film, který chce zaujmout svou originalitou až se jim sám pohltí. vždyť minimálně polovina z těch věcí co tam provádějí nebyla v té době možná........nejhorší tři mušketýři které jsem viděl

Turnaj zabijáků (2009) odpad!

tak takhle bezduchou kravinu, ve které není ani trocha příběhu jsem už dlouho neviděl

Úhoři mají nabito (2019)

Proč ne? Nápad je to dobrý a zpracování je víc než uspokojivý.

Útok na Bílý dům (2013)

snímek hodící se tak do 80.let minulého století, co se týče scénáře.

Útok na věžák (2011)

je to taková kravina pro zasmátí.chtěl jsem dát dvě hvězdy(taky jsem je dal na začátku :)) ale ten konec se mi fakt líbil.takže oprava a tři ***