Jako jed (1985)

Ono se mu to jednou muselo vymstít to kur...ní. Svěrák svěřenou roli hraje perfektně jako by ji vlastně ani nehrál ale doslova žil.

Jedna mezi oči (2012)

kecy, kecy a zase jenom kecy. o ničem jiném to není.a scénář zbytečně rozvinutý a nudně dlouhý.

Kamenná tetka (1960)

tohle jsou ty nejkrásnější pohádky co kdy kdo udělal

Kapitán Phillips (2013)

Zapomente na to že je to americka loď, zapomente na to že to nakonec opět spasi amerikanizovani Seals a taky zapomente na to že je to vlastne cele Usacke. Tom Hanks tady podal asi životni vykon s vynikajicim prožitkem na konci. Možna kdyby zustali na lodi a bojovali tam o přežiti by to bylo lepši ale je to věc nazoru. Doporučuji

Katla (2021) (seriál)

Začátek sliboval mnohé.  Dobrý příběh,  drsné prostředí,tajemno. Konec odfláklý. Nemám rád příběhy kde konec si musíš domyslet jak to asi bude dál.

Kazatel (2011)

Takže......po shlédnutí trailleru jsem se rozhodl, že prostě tenhle film musím vidět a samozřejmě ne jinak než ve 3D. Po zakoupení lístků jsem se usadil do prázdného sálu jenž se do promítání naplnil ještě asi o deset lidí, což byl celkový počet :). Po zhlédnutí snímku jenž v upoutávce lákal na bombovní akce a akční scény jsem byl jak se tak říká v ÚTLUMU. Počet akcí bych napočítal na prstech jedné ruky bez ukazováčku a malíčku, kdybych šel na obyčejné "plátno" udělal bych určitě líp. Příběh tam naštěstí nějaký byl takže to nebylo zas tak hrozné. Ale abych to ukončil, kdybych dal do kupy postavy z filmu "Van Halen" a "Jonah Hex", techniku z nesmrtelného "Terminátora" a obludy z úchvatného a bezkonkurenčního "Pána Prstenů", vznikne tohleto!!!!!!!!!!!!!!!! P.S.Ve 3D propadák, příběh to mělo.47,3%

Kdyby ty muziky nebyly (1963)

Filmy Miloše Formana jdou úplně mimo mě.Připadá mi, že každý film je natočený úplně stejně, jenom s jinými herci.

Ken Park (2002) odpad!

Ty vole co mělo tohle znamenat?kdo tohle neviděl o nic nepřišel,větší sračku jsem opravdu neviděl.

Kim Possible (2002) (seriál) odpad!

Tak mě napadne myšlenka o dvou syslích hledajici tajnou cestu k obřimu silu plneho zlateho obili. Tak bych popsal myšlenku tohoto bezducheho animaku. Stupidita o blbcich s blbci