Nelítostná rasa (2005)

Dost mě překvapil vývoj tohohle filmu, kterej mi ze začátku přišel dost nudnej...A dost mě překvapil i Chris Evans, kterýho znám jen z rolí hezounků a svalovců a tady ztvárnil celkem charakterní roli...No nakonec celkem dobrej film!

Kouzlo domova (2008)

Není to nijak napínavá podívaná, ale ten příběh je tak silný, že si ty tři hvězdy zaslouží!

Tři mušketýři (2011) odpad!

Mušketýři, kteří mají svou vlastní lítací loď a schopnosti a sílu skoro jako nějací superhrdinové?! Orlando Bloom, který vypadá jako rocková hvězda z nějakýho komediálního filmu a ne jako vévoda z Buckinghamu?! A ten konec?!?!?!?! STUPIDITA! No myslim, že Dumas se musí v hrobě obracet!!!!!

Škola života (2009)

Hezkej odpočinkovej film s nijak převratným námětem, ale když si potřebujete odpočinout od učení, tak je to přesně to pravé. Prostě stačí si jen sednout a dívat se na opět skvělou Carey Mulligan, jak si běhá po Londýně a po Paříži v těch nejnádhernějších šatech, botách a kabátech. Jen je vám ke konci trochu špatně z toho, že vy se tu už čtrnáctí dní učíte od rána do večera a nepřijdete si nějak chytře a Carey alias Jenny si ve svých sedmnácti letech sedne na chvíli nad knížky a hned se dostane na Oxford. Holt realita je občas trochu jiná. Ale jinak moc pěkné. 80%

Utta Danella: Zamilovaná jeptiška (2010) (TV film) odpad!

Velkej omyl, že jsem přišla k babičce, když to zrovná dávali! Po pěti minutách to naštěstí vypla! Bylo mi za ty herce vyloženě trapně!

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Skvělé herecké obsazení v čele s Chýlkovou, Kotkem a Sokolem, typicky český humor, který nebyl trapný a mé oblíbené prostory La Fabriky....Tudíž podle mého na české poměry velmi vydařený filmový kousek pro ženy o ženách! 80%

Chalupáři (1975) (seriál)

Podle mě jeden z nejlepších českých seriálů vůbec!!! Můžou ho dávat každé léto a já se na něj budu každé léto s chutí dívat!!! Asi nedosahuje nějakých převratných uměleckých kvalit, ale ne všechno dobré jich musí dosahovat! V jednoduchosti je někdy krása!!!

Barneyho ženy (2010)

Film s tak nečekaně silným příběhem...Navíc to bylo snad poprvé, co jsem si všimla, že Paul Giamatti taky umí hrát a že hraje tak, že to v člověku zanechá nějaký dojem! 80%

Miláček (2012)

Tento film byl tak trochu ztráta času! Pro mě opravdu velké zklamání! Nalákali mě na něj především známí herci, kteří v něm hrají, ale ani jejich výkon zde nestačil na to, aby mě film nějak nadchnul! V půlce už jsem se vážně modlila, aby byl film u konce a nechápala jsem, co zajímavého by se mohlo v dalších 50ti minutách ještě odehrát...Nechápala jsem správně...Nic zajímavého se tam neodehrálo...Film prostě začal a pak skončil, aniž by se tam mezitím odehrála nějaká akce...Nemělo to prostě tu šťávu, kterou jsem čekala!!!

Nekonečný příběh (1984)

Já nevim...Tuhle pohádku jsem nikdy neměla ráda...Pes Falco mi totiž vždycky naháněl hrůzu!