Temný rytíř povstal (2012)

Kdybych mohla, tak dám minimálně deset hvězdiček!!! Čekala jsem, že tenhle film bude pecka, ale dost jsem se bála, že předchozí díl, díky výkonu Heatha Ledgera, nepředčí!!! Ale spletla jsem se!!! Tenhle díl je famózní!!! Už od půlky filmu jsem skoro nedýchala a byla jsem naprosto vtáhnutá do děje!!! Christopher Nolan překonal sám sebe!!!Smekám! Především herecké obsazení se opět vydařilo...Bale je snad čím dál tím lepší, Gordon - Levitt se opět ukázal jako jeden z nejlepších herců současnosti a Tom Hardy tu podle mě ztvárnil svou životní roli! A velkou chválu si zaslouží i skvělá Anne Hathaway, která podle mě nikdy nehrála lépe!! Myslím, že oprávněně dávám 100% a kdybych mohla, tak dám víc!!!

Temný rytíř (2008)

Naprosto dokonalej film a právem patří do mojí TOP10!!! Ani nevím, co bych měla chválit dřív...hudba, efekty, herecké výkony, dialogy...všechno je naprosto dokonalý! Především výkon Heatha Ledgera si zaslouží vychválit až do nebes! Co ten člověk dokázal v roli Jokera vytvořit, je naprosto neuvěřitelný! Především jeho monolog, kdy je vězněn v Gothamské věznici, bere dech!!! Jedinou nepatrnou chybičku ale film má a tou je přeobsazení Rachel. Maggie Gyllenhaal je dobrá herečka, ale Katie Holmes je prostě Katie Holmes.

Batman začíná (2005)

Až, když jsem tento film viděla podruhý, jsem si uvědomila, jak je skvělý, jak je tam několik momentů, které divákovi berou dech, především je zde skvěle zobrazen zrod samotného Batmana. Christian Bale je zde naprosto úžasný, charakterní, nikdo ho svým výkonem nezastíní, tzn. hlavní hrdina, jak má bejt :) A chválu si zde určitě zaslouží i skvělý Michael Caine, kterému role chytrých a moudrých mužů stojících v pozadí vyloženě sedí.

Dej si pohov, kámoši (1993)

Už od dětství zbožňuju tyhle dva kámoše a čím jsem starší, tím víc chápu jejich humor! Této komedii dávám 100% a všem doporučuji se na ní podívat! Jack Lemmon a Walter Matthau vás nemůžou zklamat! :)

Hlava v oblacích (2004)

Nečekala jsem, že ten film bude takhle dobrý! Zpočátku to vypadalo na typický milostný trojúhelník, ale díky bohu se ráz filmu v průběhu změnil...A Charlize Theron? Femme fatale jak má být!

Bez kalhot (2012)

Na tenhle film musíte jít absolutně bez nějakýho očekávání a pak vás nemůže zklamat. Děj není nějak převratný a už od začátku vlastně tušíte, jak to dopadne, ale proč si někdy nezajít na takovou oddechovku, u který nemusíte přemýšlet, ale jen se dívat? A že je teda na co se dívat!!! ;) V závěru vlastně ani nechcete, aby ten film skončil! :))

Poupata (2011)

Další z českých filmů, který podruhý už vidět nemusím. Tentokrát to ale není díky (ne)kvalitám filmu, ale díky totální beznaději a zmaru, který z filmu čiší. Myslím, že tenhle film se mi z hlavy jen tak nevymaže. 4 České Lvy získal naprosto oprávněně.

Máj (2008)

Tak já nevim, četl F. A. Brabec někdy Máj?! Přijde mi, že ne! Tenhle film neměl s literární předlohou absolutně nic společného...Kdybych nevěděla o čem Máj je, po zhlédnutí tohohle filmu, bych si myslela, že je jen o sexu! Jarmila je tu zobrazená jako nemluvící naivka, která dá každýmu a je jí jedno, jestli to je Vilém nebo jeho táta! A když už nemá komu dát, tak v závěru filmu skočí z útesu! Tenhle film prostě neni o nešťastné lásce s tragickým koncem, tenhle film je o Jarmiliných kozách! Jestli chcete vědět, o čem Máj je, tak se na tenhle film rozhodně nedívejte! Jednu hvězdičku dávám pouze za obsazení JanaTřísky, který celý tenhle film táhne kupředu, i když i ta jeho role je trochu přitažená za vlasy!

Den zrady (2011)

Skvělá a napínavá podívaná! Ryan Gosling opět potvrdil, že je to snad nejtalentovanější herec současnosti a George Clooney už si s klidem může říkat pan režisér!

Made in Hungaria (2009)

Tak trochu Rebelové po Maďarsku :) Skvělý (nejen) hudební zážitek!