Sedm psychopatů (2012)

Místama vtipný, přehnaně krvavý, ale nějak mi unikla ta pointa!

Hemingway a Gellhornová (2012) (TV film)

No tak to byla teda kravina...Sex při bombardování hotelu, kdy na hlavní hrdiny padá střecha a vše kolem nich hoří, můžou natočit fakt jen Američani! A nejhorší byl ten střih, kdy si náhle po sexu povídali v naprosto čistým pokoji, kde nebylo po bombardování ani stopy. Navíc Nicole Kidman jsem ani chvíli nevěřila, že je drsná, kouřící a pijící spisovatelka. 20%

Země bez zákona (2012)

Zatraceně napínavý od začátku až do konce...Ani to přehnaný násilí mi tu nevadilo! Navíc skvělé herecké obsazení v čele s nepřekonatelným Tomem Hardym, jehož pohledy mi jednoduše braly dech! 90%

Český slavík Mattoni 2012 (2012) (pořad)

Několik let jsem Českého Slavíka nesledovala, protože moderátoři, kteří ho uváděli, byli povětšinou docela trapní. Včera jsem to zkusila a zkoukla to a musim říct, že Ondra Brzobohatý to zvládnul...vtipně a bravurně!

Sex ve městě 2 (2010)

S odstupem doby, když pominulo to nadšení z natočení dalšího dílu, vidím, jak je ten film fakt trochu bez příběhu a kromě přehlídky několika desítek skvělých šatů, nemá co nabídnout... Ale nevadí...Je to přece Sex ve městě!

Avengers (2012)

Fenomenální! 98,5% :)

Sněhurka a lovec (2012)

Je mi líto, ale víc jak dvě hvězdy dát bohužel nemůžu. Ani trochu mi nevadí to přepracování pohádky na akční fantasy film...spíš naopak! Ale co mi teda vadí, jsou ty přemrštěný počítačový efekty, kterých by tam mohlo být určitě míň! A co mi teda vadí asi nejvíc je obsazení hlavní role...tedy Sněhurky...Aspoň tady se mohl Sanders držet předlohy a nechat Sněhurku krásnou...krásnější než královnu! Já vím, že je to asi věc názoru, ale ať jsem se snažila sebevíc, tak jsem na Kristen Steward nic hezkého nenašla. Mně prostě vadí ta její věčně otevřená pusa. Navíc doufám, že už nikdy ji nebudu muset vidět ve filmu, kde má velet nějakému davu lidí, protože ten její bojový proslov a řvaní z plných plic mi přišlo dost komický. Ale jinak chválim skvělou Charlize Theron a drsňáka Chrise Hemswortha, kterej se ale podle mýho měl ve filmu aspoň jednou svlíknout! :))

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je jeden z těch seriálů, u kterých bych nejradši měnila počet hvězd po každém dílu či sérii, protože rozdíly mezi nimi jsou tak obrovské. Po skvělé první a druhé sérii přišla absolutně nudná a šíleně zdlouhavá série třetí, kdy jsem se na čas přestala na Dextera i dívat. Na doporučení okolí jsem ji ale dokoukala a udělala jsem dobře, protože přišla naprosto strhující čtvrtá série s Trinitim, která se přehoupla do zpočátku také dost napínavé páté série. A zde jsem zatím skončila, takže mi nezbývá než doufat, že už se v Dexterovi nikdy neobjeví nic tak příšerného a zbytečného jako byla postava Miguela Prady.

Chuť znovu žít (2012)

Na mě je to moc sentimentální, ale zároveň příjemné, milé, lidské a místama fakt vtipné....Jednoznačně boduje Carl v potápěčských brýlích :) 75%