Jackie bez Jacka (2013) (TV film)

Dokument, který nepřinesl vůbec nic nového, což je paradoxně trochu v rozporu s oficiálním českým názvem "Tajné rozhovory Jackie Kennedyové". 40%

Plán útěku (2013)

Sama jsem svým hodnocením překvapena, ale až na pár přehnaností, které ale ke Stallonovi a Schwarzeneggerovi neodmyslitelně patří, se mi celá myšlenka filmu docela líbila. 65%

Kmen (2014)

První půlka filmu mi přišla jako nepovedená groteska, druhá už si mě dostala svojí naturalističností (u scény s potratem jsem si celou dobu zakrývala oči a měla jsem skoro na krajíčku), pak to ale zazdila ta pro mě trochu nesmyslná brutalita, ale jak tu často píšete, byly nastaveny zákony džungle a jen nejsilnější přežije. Pro mě ale celkové zklamání. 40%

Divoké historky (2014)

Cynické, nápadité, vtipné....Bezkonkurenčně nejlepší povídka pro mě byla Svatba! 88%

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Pro mě hrozný zklamání...Na rozdíl od jedničky jsem Šmakovu dračí poušť nemohla vůbec dokoukat a fakt jsem se nutila, abych vydržela do konce...Jedinej, kdo tam snad stojí za zmínku, je Evangeline Lilly, která tomu filmu dávala trochu šmrnc, jinak jsem se celých 161 minut dost nudila! 40%.

Strážci Galaxie (2014)

Jako příběhově to byla šílená kravina, ale musím říct, že jsem se letos ještě u žádnýho filmu tak nenasmála....Proto ty čtyři hvězdy! 75%

Zamilován (1984)

Já na ty romantický filmy moc nejsem, ale na tenhle jsem se dívala vážně se zalíbením...De Niro a Streepová jsou zkrátka zárukou kvality...75%

Zachraňte pana Bankse (2013)

Po dlouhé době zase jeden pěkný, bezkonfliktní film...A Tom Hanks jako Walt Disney skvělá volba! 80%