Webmaster (2008) (pořad)

Rozhovory zo známejšími ľudmi doplnené zábavnými videami, no aspoň to prinieslo zas nejaké zábavné videa na TV obrazovky, ale inak skoro odpad.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Relácia, ktorá dáva príležitosť zviditeľniť sa, no niektorý sa dosť strápnili. Reláciu sprevádzajú skvelý moderátori.

Pixely (2010)

Skvelé a nápadité dielo o nadvláde počítačov, ktoré muselo dať spústu práce a pritom zhliadnutie trvá necelé tri minúty. Taktiež sa mi páčili záverečné titulky sprevádzané 8bit hudbou :-)

Blossoms & Blood (2003) odpad!

Nepochopil som to, možno by som mal predtým vidieť ten film Opití láskou (2003), taktiež sa mi nepáčili tie farebné abstrakty zobrazované medzi scénkami. Inak v 9:33m hraje príjemná inštrumentálna verzia skladby John Paul Young - Love Is In The Air.

Suvereno - Empatia (2013) (hudební videoklip)

Jeden z najlepších romantických rap songov, taktiež odporúčam YBA1 - Nechcem byť sám, YBA1 - Rozprávka, YBA1 - Sen, Michaella feat. YBA1 - O nás, YBA1 - Už nie je cesty späť

Suvereno - Propaganda (2010) (hudební videoklip)

Druhý Suverenov song, ktorý som počul po Moje menoa Grillz. Vo videoklipe poukazuje na stav na svete, vojny, peňažná situácia, vzťahy atď. V klipe sa neukáže Suve ale ide o pospájané videoklipy s rôznych vojenských akcií, protestov záberov na politikov a peniaze. Čudujem sa že to má v porovnaní s ostatnými skladbami od Suvereno tak málo pozerení, 300 tis. no aj tak je to slušné číslo. Tu je Susvereno ako som ho poznal, toto je song od neho, ktorý som počúval najviackrát. Ako pokračovanie vidím song Rebel a Brána 2012

Suvereno - Lotosový kvet (2013) (hudební videoklip)

Príbeh o chlapcovi, ktorého Suve poznal, so Samuelovim hlasom a luxusným beatom to celé vyznieva veľmi luxusne. "Zostať sám, sebou sám zmysel má"

Suvereno - Osprostená mládež (2014) (hudební videoklip)

Konečne kvalitný song o upozornení na ostatných, ktorý majú vplyv na ľudí. Celé to vyznieva perfektne v spojení so zobrazením klipov takýchto ľudí vo videoklipe."Sociálne siete ich izolovali od reálneho sveta sú jak asociáli."

Suvereno, Majk Spirit - Rebel (2011) (hudební videoklip)

Suvereno dokázuje že dokáže dať aj dvrtší rap ako slabší motivačný :-) Taktiež dobre zatelil aj Majk: "Mám veľký sen ako Martin Luther, neprestanem že som pre nich prúser". Podobné ako starší song Propaganda a novší Suvereno & Revolta - Brána

Suvereno, Revolta - Brána 2012 (2012) (hudební videoklip)

Také pokračovanie Suverenovho staršieho songu Suverena - Propaganda a Rebel, prilíš silný beat a Revoltu fakt nemusím.