Suvereno, Supa - Moji zlatí (2012) (hudební videoklip)

Podobná pohodovka ako Moja Reč - Dieťa vo mne (feat. Zverina), spomínanie na staré časy a myslím že veľmi vydarené.

Suvereno - Čarodej (2013) (hudební videoklip)

Dobrý decentný diss na Rytmusa v podaní Suverena, dosť sa tam opakovali slová z prvého klipu Moje Meno.

Garáž (2014) (pořad)

Najlepšia auto relácia akú som videl a keďže ide o miestnu reláciu tak sa tu prezentujú aj staršie československé značky áut. Najlepšie diely: Šťastná generace (Škoda 130LR) a Cestu do Chorvátska si môžete aj užiť (Trabant 601 Combi DeLuxe a Škoda125L idú do chorvátska), retro ako sa patrí a nechýba ani humor.

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Nepoviem keby že dostanú normálnu menšiu sumu, myslím že to vystihol MM_Ramone v komentári. Len som chcel dodať že mama videla túto súťaž v nemecku a porovnala to s touto, tu slovenka povie že málo 500 € a nemka má oveľa väčšiu radosť, ďalej v nemecku boli prajnejšie ak súperkám a hodnotili ich podľa toho ako sa im páči, nie len s tým aby vyhrala ona. A vlastne aj týmto je tá súťaž oničom, súťažiaci sa hodnotia navzájom...

Vesničko má středisková (1985)

Skvelá československý komédia pri ktorej sa dosť nasmejete, najmä pri scénkach s Otíkom (napríklad v kine či na kolotoči). Na druhej strane obsahuje aj trocha smutného deja, ktorým je odchod Otíka ale všetko sa končí príjemným štastným koncom a radosťou ako sa patrí.

Prasáci (2007)

Celkom sledovateľný film pri ktorom zbehne rýchlo čas, no škoda že to nie je ani poriadna komédia ani romatika. Po dvadsiatich minútach som správne predpokladal určitú časť deja, do potom sa to pár krát otočilo. No nečakal som ako to skončí, a teda pokus o srandu tam aj na konci bol. Sympatická romantická slabokomédia, ktorý ničím neurazi a nesnaží sa byť zbytočne trápna. Dobrý herci, ktorý sa škoda že neobjavili aj vo viacerých filmoch, a najmä Gabrielle Xeropolous (Melanie Marden), pekná to žena :-)

Andy na pochodu: Lamí drama (2013)

Fakt pecka, do detailu premyslené a vtipne sofistikovaný animáč, ktorý musíte vidieť. Prý diel: Lama chce prejsť cez cestu, no len čo na ňu dá nohu hneď sa rúti veľká premávka, ale druhé zvieratko nemá problém prejsť cez cestu, vynaliezava lama si hneď dokáže poradiť a... (veď to sa dozviete v rozprávke). Druhý diel bol o dosť slabší, lama zbadá lákavé modré bobuľe, tie sú však ako naschvál na druhej strane elektrického plotu, podarí sa jej prejsť na druhú stranu?

Facebook vs. realita (2010) (amatérský film)

Celkom to vystihuje niektorých ľudí na fb, taktiež odporúčam o niečo profesionálnejšie spracované video Čo sa skrýva za FB lajkami?, hľadajte na YouTube: What's on your mind?

Herkules v New Yorku (1970)

Podľa mňa síce trápnejšia ale dobrá komédia s obsadením ako sa patrí, Arnold Schwarzenegger vo svojej vrcholovej forme ako Herkules, síce s amatérskym hereckým výkonom, komédia je miestami trápna a obsahuje humornú hudbu, ale niektoré scénky nemajú chybu ako napríklad hneď zo začiatku tá ako Arnie letí pri lietadle :-D Povinnosť ak ste fanúšik Arnieho nielen po filmovej stránke ale ak ho vnímate ako jedného z najlepších kulturistov. Ale určite tento film nie je nič čo stoji za druhé pozretie.