A Little Bit Behind (2011)

Steve Palmer sa ocitá 3 sekundy pozadu so svetom po tom čo použije vlastnoručne vyrobený prístroj na cestovanie časom. No nápad to má ale je tam len pár vtipných videí ako by to vyzeralo, takže dosť slabé.

Geriho hra (1997)

Skvelý kraťas s dobrým nápadom, ktorý bol tiež dobre prevedený čo sa týka postavy starčeka, ktorý sa neskôr objavil v Toy Story 2 ako opravár hračiek. Musela to byť pecka vidieť v kine po nejakom animáku.

Sen o klaunovi (1987)

Dejovo slabé ale musím uznať že zvukové efekty sú na jedničku a dokonale tam pasujú, inak zbytočný animák.

Jack-Jack útočí (2005)

Je to zábavné (campfire :-D) a keďže je to od tvorcov Rodinky úžasných tak to má sci-fi prvky.

Štěňátko (2013)

Luxusný mini príbeh. Po tom čo Dave uvidí mnoho ľudí prechádzať sa zo svojimi domácimi miláčikmi, psami po ulici zatúži po svojom. Rozhodne sa spýtať Kylea, veveričky, holuba a lienky ale neúspešne. Potom priletí miniatúrne UFO ale v skutočnosti ide o malého mimozemštana. Daveovi sa zapáči podivná drobná bytosť a presvedčí ju aby sa stala jeho “šteniatkom”. Ako sa ukáže tak mimozemšťan je veľmi užitočný pre ňeho aj pre ostatných minionov, veď predsa dokáže niekoľkonásobne zväčšiť populárne jedlo “BANANA” :-D. Dave si s ním užije kopec srandy, no malému robotovi bude smutno za jeho domovom a tak Dave pošle do galaxie priateľskú fotografiu s UFOm a nad Gruovou záhradou sa tak budú vznášať plno ufónov. Nakoniec mu malý ofón urobí ešte jednu službu, zväčší lienku a stane sa z nej Daveov psíček Puppy

World's Wildest Police Videos (1998) (pořad)

Niektoré videá v poho, ale myslím si že by sa tie staručké videá natočené amatérskymi kamerami nemuseli objavovat v TV, na to tu je predsa YouTube.

Uragán (2001) (pořad)

Tomuto vravím humorná šou, na nič sa nehrá a občas si mierne robí srandu aj zo známych osobností. Obsahuje humorné scénky doplnené o hudobné vystúpenia skupiny Krímeš (Peter Marcin a Andy Kraus).

Truman Show (1998)

Taký detsky zábavný film so skvelým hercom Jimom Carrym. Fakt originálny dej, sledovanie osoby, ktorá niekde žije a myslí si že je to normálny svet no v skutočnosti sú všetci naokolo len herci a celý dej je ovplyvňovaní a vysielaný v televízií, vďaka čomu je Truman populárny a ani o tom nevie. Zábavné bolo aj to akými spôsobmi sa snažili aby Truman nechcel a nemohol odísť z ostrova. Celé to pôsobí komediálne no zároveň aj poľutovania hodné Trumana :-) Proste škoda že ten film som nechal namňa tak dlho čakať, určite je to jeden z tých, ktoré si pozriem aj viackrát.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Akurát som po dlhej dobe videl jeden diel. Z psychiatrickej liečebne ušiel pacient a na pláži jedného zabije a dve ženy z Baywach tímu vezme ako rukojemníčky. Dej šiel veľmi pomali, ale na tú dobu to mohlo byť OK, taktiež hluché dlhé ukazovanie ako niečo prebieha no v pozadí s dobrou hudbou, konrétne Mike Oldfield - Tubular bells. Ale inak sympatické sledovateľné postavy.

Slovensko hľadá SuperStar (2004) (pořad)

Proste, prvá spevácka súťaž na obrazovke, ktorá mala veľkú popularitu a kedysi som vedel mená TOP 10, kde boli fakt skvelý speváci a mnohý sa dostali aj ďalej či už v dobrom alebo zlom svetle ako Robo MIkla (neviem či nebol v dvojke) a pamätám sa že hlavnou skladbou bola pekná pieseň Kým vieš snívať.