Lovci duchů (2005) (seriál)

Spoilery (?) Hoci všetci už zomreli, znovu sa vrátili, boli v pekle, v nebi, zase sa vrátili, boli posadnutí démonmi, anjelmi, niečím iným, začarovaní, unesení, pohryzení a všetko supernatural na čo si len spomeniete, stále ma to baví rovnako, ako na začiatku, hlavní predstavitelia spolu perfektne fungujú (aj s Castielom!), asi ani nechcem, aby to niekedy skončilo.

Wanted (2008)

Tri. Aj štvrtú by som dala, len tie teraz-idem-ja-a-nikto-ma-nedá-dole scény mi to pokazili (guľky sa zrážajú vo vzduchu? Žartujete? Plus, na scéne s Angelinou na kapote som sa pobavila). Ale aj tak musím povedať, že McAvoy zotrel svojim záverečným výstupom (so značnou pomocou potkanov) všetkých Seagalov. Ale to len podľa mňa, však viete, som len tíndežer čo sa nechal opantať tými modrými očami. Každopádne spokojnosť celkom a perfektný soundtrack.

X-Men: První třída (2011)

Michael Fassbender! Tomu hovorím výkon. Od Jamesa McAvoya som čakala akosi viac, ani neviem prečo, niežeby bol zlý, ale ak by som si mala vyberať, tak som Team Magneto - sorry, Charles, tvoje prsty pritlačené na spánkoch ma až tak za srdce nechytili. Inak som bola celkom príjemne prekvapená, nenudila som sa, dokonca som film bez prerušovania dopozerala do konca. Najsvetlejší moment bolo jednoznačne niekoľkosekundové objavenie Wolverina. Jděte se vycpat.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Okej, potom, čo som sa zasekla v strede tretej série musím hodnotenie znížiť. Nebaví ma to tak, ako ma to bavilo na začiatku, fakt nie.

Mučedníci (2008)

Myšlienka zaujímavá. Ale čo vo mne zanechalo dojem (nie úplne pozitívny), tak to boli všetky tie drsné a veľmi, veľmi krvavé scény, ktoré úplne pochovali všetky moje snahy odniesť si z toho filmu niečo viac ako pocity zdesenia a znechutenia. Ale za tú myšlienku si to uznanie zaslúži. A za to, že to je celkom seriózne... a krvavé, až ma prešla chuť do jedla pri tom.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Ak by som niečomu mala dať hviezdičky, tak to niečo by bol komentár, ktorý napísal verbal. To je asi tak všetko.

Igor (2008)

Áno, tá burtonovská atmosféra z toho ide. Len celú ju zabil ten koniec, kde samozrejme dobro zvíťazilo nad zlom... čo ma až tak nepotešilo, pretože ma to zlo celkom bavilo. Ale najviac ma bavil nesmrteľný zajac a mozog Brian, tvorili tú vtipnú zložku filmu, na ktorú sa nezabúda. Každopádne odporúčam originálne znenie, to hlášky zachová najlepšie.

Čas probuzení (1990)

Výborný, opakujem, výborný Robert De Niro. Ale ani Robin Williams za ním nezaostával. A áno, dobrý film so zaujímavým námetom, ale prečo som od začiatku viac-menej tušila, čo sa bude diať? Každopádne slušné tri hviezdy za slušnú snímku. Pán Marshall sa nemusí hanbiť, aj keď Prelet nad kukučím hniezdom to neprebilo.

X-Men 2 (2003)

Mne sa náhodou toto páčilo viac ako jednotka... Už len tým, že jednotka mi prišla ako také "oťukávanie", kde sme zisťovali, čo sú charaktery zač a podobne, ale tu som videla trochu viac akcie a tým pádom ma to vtiahlo do deja viac. A opäť, Wolverine, neskutočne som si túto postavu obľúbila a môže za to mistr Jackman. Som fakt zvedavá na trojku.

X-Men (2000)

Ani ja neviem hodnotiť podľa komiksovej predlohy, ale aj tak to bolo dosť nad moje očakávania. Celkom ma to vtiahlo a na konci som musela chtiac-nechtiac priznať, že sa mi to páčilo a že rozhodne si pozriem aj ostatné X-menovky, ak to bude možné. Ale viete, budem úprimná, keby tam nebol Wolverine, vypnem to po prvých pätnástich minútach.