Pustina (2016) (seriál)

Velmi povedené. Ta melancholická atmosféra spolu s hereckými výkony! Skvělý Dušek, Stivínová a hlavně Leoš Noha.

Semestr - Leden (2016) (epizoda)

Je to cynické, ale k plným pěti tomu chybělo to závěrečné úmrtí matky. Použitá hudba sakra dobrá!

Seveřané (2016) (seriál)

Tenhle humor, ten já rád!

Warcraft: První střet (2016)

Podle mě film selhal především v obsazení hlavních postav, celé to působí jako fanouškovský film, který doplnili profíci o efekty a o opravdu hodně efektů. Druhá půlka filmu o parník lepší, jak první. Nesnáším, když film hraje vážně, aby následně přišla nějaká badass hláška hrdiny, moc jich nebylo, ale stejně se mi u toho zatíná ruka. Devil Medivhem byl skvělý.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Hotel střídá skvělé díly s těmi průměrnými, někdy i velmi špatnými. Obrovská škála postav a minipříběhů, které se ztrácí v chaosu hlavního příběhu desatera, tedy alespoň předpokládám, že to byla hlavní myšlenka série. V tom množství postav však těžko nalézáte postavu, které by se dalo fandit. Jednotlivé charaktery umírají a znovu se rodí v různých podobách, v důsledku toho i odpadá napětí nebo dokonce strach (zlaté Asylum). Každá série ztrácí časem dech a i v Hotelu tomu nebylo jinak, z mysteriozní detektivky se stal jakýsi kočkopes úchyláren, rodinného dramatu a já nevím čeho. Nejlépe zahrál Peters v roli spirita majitele hotelu Marche, O'Hare jako skvělá transka a v menším štěku Lili Rabe. Čisté AHS přišlo pouze dvakrát a to v podobě Devils Night, kterou jsem si užil! 75%

Ano, trenére! (2015) (pořad)

Mám rád vesnický fotbal, mám rád pralesní soutěž, mám rád pivo, mám rád mistry světa v důchodovém věku sedící na tribuně, mám rád pozápasová soaré. Škoda toho konceptu Ano šéfe!, raději bych se podíval na dokumentární seriál a to bez Františka Straky, bez Franzovka poháru a bez Franzova tataráčku.

Boj o koláč (2015) (pořad)

Ty příspěvky za scénou jsou parádní a vtipné. Všechno ostatní je příšerný a nucené..