Zhasni a zemřeš (2016)

Naprosto úžasné ! ! :-) :-) po velice dlouhé době přišel konečně suprovní hororek... když jsem v roce 2013 viděl Krátkometrážní ,,lights out,, tak mě to velice zaujalo... a když jsem se dozvěděl, že se točí film na tuto tématiku, tak jsem byl velice zvědav co vymamlasí... ale světe div se, výsledek je naprosto uchvacující ! ! Celý děj, herecké výkony, atmosféra... rovných 95 %

Čarodějnice (2015)

Noo... opět velké zklamání... s takovou se už radši na nic těšit nebudu... V poslední době vše stojí za prd... V druhé půlce filmu, kdy to má stupňovat do trháku, tak sem regulérně usínal... Námět filmu dobrý, ale chybí tomu lepší děj. Víra v boha je zpracovaná dobře, protože v té době taková prostě byla. Chtělo tam lépe ztvárnit i to zlo. 35%

Ghoul (2015)

další film přes kamery... jéééé kdy už to skončí... přitom tak úžasná pointa filmu a oni to tak do***... no co se dá dělat... tak si to shrňme --- pointa filmu úžasná... herectví slabší průměr.... zpracování filmu- nuda... to když už jsem si četl wikipedii o Čikatilovi, tak toho jsem se bál víc než tohoto.... takže bych to viděl na 45%

Sinister 2 (2015)

Nooo takže co k tomu říct?? asi jen toto ---> obyčejný průměrný horor na s hodnocením 50%. Škoda je jen ta, že to nese název Sinister ! :-P Kdyby se to aspoň jmenovalo... já nevím třeba ,,Children's movies,, tak by mi to tak nevadilo :-D No jo no hold jedničky jsou jedničky :-) těm se málo co vyrovná ;-)

REC 4: Apokalypsa (2014)

Mé velkolepé očekávání je tady... a co k tomu říct??? Bííída!! asi jsem se na tu finálku tak moc těšil že stojí naprd... už to nemá takový náboj co první dva díly... ale to se asi dalo tak trochu čekat... už je to nějaký pátek od REC2 takže se hodně změnilo a z filmu se stala zombi párty... 45%

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Takže jasné... jednička byla Topka, která končila velkou tečkou (bez pokračování). Takže nechápu kde vzniklo pokračování... Doposud jsem nevěděl co čekat od dvojky... A jak už to bývá zvykem, tak málokdy se podaří dvojce trumfnout jedničku... V tomto případě se nejednalo o výjimku... Pointa filmu byla ta samá, pouze byl jinší děj a jinší herci... Zas na druhou stranu to nebyl až tak velký ,,šit,, Jsou zde případy kdy se i občas leknete ;-) Jen doufám že, když na konci praskl ten rámeček s fotkou a objevila se tam zas ta můra, tak doufám že to nevyústím tím stylem, že vznikne ,,Žena v černém 3,, jinak hodnocení: 45%

Annabelle (2014)

Udělat film co předcházelo vzniku panenky ve filmu V zajetí démonů nebyl vůbec špatný nápad ;-) jen tomu chybí trošku více kořeního :-P děj nebyl špatný ani herecké výkony, ale furt mi tomu něco chybělo...kdyby už nebylo fakt na co se dívat tak bych si to opět pustil :-) slušných 65% tomu dávám :-)

Oculus (2013)

Velice povedený horor :-) Tak si to shrnem... ,,námět,,: zlé zrcadlo, které nejde zničit a svými schopnostmi omámí druhé k vraždě, nebo sebevraždě... ,,děj,,: líbilo se mi to propojení časů ;-) i místa se našli kde se dokáže člověk leknout... ,,herecké výkony,,: zahrané velice dobře... mé hodnocení ----> 80% = TOP film pro daný rok ;-)

The Wicked (2013)

Průměrný až podprůměrný... děj nijak zvlášť na mě nezapůsobil (čarodějnice, když ji rozbijete okénko v jejím domčeku, tak z vás udělá rituál... ok, ale proč pak dělala rituál z každého na koho narazila?? no nevím no asi fakt chtěla spravit vizáž) a herecké výkony celkem bizarní... jediné co se mě líbilo v průběhu celého filmu, tak jen to, že jsem dostal chuť na jablíčko :-D 30%

Stalingrad (2013)

Abych řekl pravdu, tak jsem čekal daleko víc od tohoto filmu... A zklamání je hlavně z děje... vůbec mi tam takový nesedí :-P