Spider-Man: Homecoming (2017)

Marvelovky jsou lepší a lepší, je to sranda, kupa akce, dobrý obsazení. Vůbec mi nevadí, že to je další restart spidermana, tohle je dost dobrej film, těšim se až ho shlídnu znova. V kině sem si to užil a dost sem se nasmál. Líbilo 85/100

Hook (1991)

Tohle sou city moc. Miluju. Bůr hvězd

Tarzan (1999)

Jeden z nejlepších animáků, spolu s písničkama od Petra Muka, které jsou na úrovni originálu, ve mě do dneška probouzí krásný vzpomínky na dětství.

Dívka ve vlaku (2016)

Dobrej film, ale předvídatelnej jako hovno, herecký výkony taky nic moc. Knížka by asi byla super, ale nečet sem jí.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Stoprocentně jeden z nejlepších filmů, které můžete vidět, zamilujete si tu partu kamarádů, kteří nemají nic jiného než jeden druhého v místě, kde většina zešílí. Na tento film se můžete koukat kdykoliv, čím vícekrát ho uvidíte tím více ho budete milovat :)

Spiderman (1994) (seriál)

Neviděl sem určitě všechny díly, ale pamatuju si že mě to docela bavilo jako malýho prcka :)

Buchty a klobásy (2016) odpad!

Nic jinýho než odpad dát nejde podle mě, potenciál velikej, ale takhle trapný nucený fórky, navíc náš překlad je šílenej, fakt děs, bavil sem se snad jen u závěrečný scénky. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď.

Sherlock - Skandál v Belgravii (2012) (epizoda)

Beze sporu jeden z nejlepších dílů, ze všech tří sérií, Irena Adler je žena, kterou chce mít aspoň jednou za život každej chlap, no semnou to cloumalo hodně :) Skvělej díl