Seznamte se, Joe Black (1998)

Tento film lze ocenit, dle mého, až po několika shlédnutí. To co Pitt a Hopkins dokázali je neskutečné. Podle mě je tento film vrchol romantiky vůbec, je přesně taková jaká má být. Na filmu se mi líbil výborný scénář, režie, hudba a skvělé herecké výkony všech hlavních herců. Film mě vždy opravdu pohltí a to je přesně to co chci. Dávám pět hvězd skoro bez váhání.

Zabiják & bodyguard (2017)

to je nějakej prequel pro Deadpoola nebo co ? nechápu, moc sem se nebavil.

Kráska a zvíře (2017)

Na poprvé v kině super, podruhé doma už to tak dobré nebylo :) takže sem zpětně ubral jednu hvězdu, ale Ema je fakt krásná, nevim nakolik je to dobrá herečka, ale je pěkná. To se počítá.

Milada (2017)

Skvělý životní příběhy, ale příšerný film, špatný scénář, herecký výkony, prostě všechno špatně. Ty stmívačky to mi přišlo skoro až vtipný a všichni co nakonci brečeli se musí asi koukat jen na Troškovy Babovřesky jinak si to neumim vysvětlit.

Baby Driver (2017)

Tohle mě hodně bavilo, hudba dobrý herecký výkony. Prostě dobrej akčňák s autistou.

Thor: Ragnarok (2017)

Skvělý, skvělý, vtipný, dobrý, trošku punk, trošku drog, ale je to prostě super. Mě tyhle nový marvelovky prostě baví :)

Let (2012)

Je hodně těžký přiznat si pravdu. Skvělej film se skvělým Denzelem.

Vzpomínky (2006)

Mě se ten film prostě líbí, skrze hudbu, temnost a ten nápad. Vždycky mě to úplně pohltí a vtáhne do děje. Skvělej Washington a další herci. Dobrý hodně hodně dobrý :)

To (2017)

Knihu sem nečetl, tak nemohu soudit. Milovník horrorů také nejsem. Film se mi ale nakonec vcelku líbil, občas se v kině opravdu čekal něco hroznýho, nakonec tam tich fakt hrozných scén nebylo tolik. Klaun Pennywise nahání opravdovou hrůzu, výborně zahraná postava a i dětské role jsou skvěle zahrané. Oceňuju hlavně odvahu tlustého chlapce takhle se tam vystavovat, to chce kuráž. Dal bych 4 hvězdy, ale zas tak dobré to nebylo.