Wolfface

fanoušek napříč žánry

2 body

<< předchozí 1 2
    • 1.4.2012  16:43
    Robin Hood (TV seriál) (1984)

S pokorou převedené ztvárnění legendy o Robinovi ze Sherwoodu.

• 31.10.2011  22:42
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Odzbrojující humor a můj oblíbený tvrďák Bodie v akci.

• 31.10.2011  16:28

Příjemná pohodová komedie se slušnými dialogy,která lehce plyne.

• 31.10.2011  15:39
    Osvícení (1980)

Shining nesplnilo mé očekávání.Působí moc chladným dojmem,necítil jsem z něho pravé hororové napětí,až scéna v bludišťi měla švih.Sice stylově precizní,ale musím plně souhlasit s Galadriel,tomu filmu něco chybí..

• 6.10.2011  23:15
    Dempsey a Makepeaceová (TV seriál) (1985)

Poručík Dempsey a seržantka Makepeacová byli jedním ze seriálových hrdinů mého mládí,tedy osmdesátek.A i po těch letech mají stále svůj suchý humor a eleganci.Tohle není nostalgie,tohle je pro mne moderní i dnes.

• 30.4.2011  18:18

Moc milá komedie,která není tak úplně veselá,ale která svými zajímavými postavami a sympatickými dialogy patří mezi naši mládežnickou klasiku.

• 30.4.2011  17:39

Svým způsobem smutný,ale výkonem Rudolfa Hrušínského neobyčejně příjemný a obohacující snímek.

• 29.4.2011  11:57

Výborný válečný film,který je ale neúměrně dlouhý.Ale jinak sugestivní a syrové drama.

• 29.4.2011  11:51

Nejhorší díl z trilogie,už znáčně těžkopádné a za svými předchůdci jasně zaostávající.

• 29.4.2011  11:00

Neuvěřitelně nezáživná pohádka s krásnou princeznou a hezkou závěrečnou písničkou.Ale to je na dobrou pohádku sakra málo.

• 28.4.2011  23:31

Zajímavá kriminálka,která je osvěžující svým humorem.

• 28.4.2011  23:28
    Mys hrůzy (1991)

Výborný thriller a výborný výkon Roberta De Nira.Jeho Max Cady je opravdu ukázkový maniak,který nepůsobí jen odporně.

• 28.4.2011  23:16

Nádherná komedie,řekl bych to nejvtipnější od Vlasty Buriana,nezapomenutelné scény.

• 28.4.2011  23:14
    Hombre (1967)

Není to úplná špička,ale Paul Newman je ve westernu jako doma a ten závěr je dost silný.

• 28.4.2011  22:58
    Halloween (1978)

Možná mi to nebudete věřit,ale já se bál víc u druhého pokračování.Tím samozřejmě nechci shazovat význam a důležitost původního díla.Je to dobře natočeno,má to zajímavý vývoj příběhu a patřičný hudební doprovod.Jen malinké zklamání z přehnaného očekávání,ale jinak stylové a tak nemůžu dát méně než plný počet.

• 28.4.2011  01:02
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Hořké příhody Ala Bundy a jeho rodinky,Peggy je sice na zabití,ale ty ostatní + Marcy s Jeffersonem jsou opravdu zábavní.

• 28.4.2011  00:01
    Dva roky prázdnin (TV seriál) (1974)

Dobrodružství z dětských let na které se nedá zapomenout.

• 27.4.2011  23:47
    Helena a její chlapci (TV seriál) (1992)

Oblíbený seriál mých studentských let.Bez Johanny a Kristiána by to ztratilo šmrnc a půvab.Vždycky když potřebuju pohodu,tak opráším tuhle roztomilou záležitost.Nedám míň než pět hvězd,protože tenhle druh humoru je mi tak moc blízký.

• 27.4.2011  23:38

Když to dávali prvně smál jsem se jak blázen,dnes už to vidím jinak,ale netradičně pojatý příběh zůstal.,,Irenko,já ´ťa mám rád aj bez peněz. "

• 27.4.2011  22:41
    Sloní muž (1980)

Mimořádně silný film a nezapomenutelný zážitek.

• 27.4.2011  22:29
    Moucha (1986)

Mám tenhle film moc rád,asi proto,že mne vždycky dostanou silná dramata.A tohle je opravdu drama se vším všudy.Film obsahuje řadu nechutných scén,ale výsledek není zhnusení,ale přijmutí těchto scén jako nezvratné zkázy a nešťěstného osudu jednoho nepovedeného pokusu.A k výrazu Geeny Davisové,která vidí postupnou proměnu není co dodat.

• 27.4.2011  20:30
    Gladiátor (2000)

Efektní bojové scény,charismatický Maximus,slizký Commodus,hudba Hanse Zimmera a taky po dlouhé době radost z gladiátorského filmu.Není to nejlepší film Ridleyho,ale sílu rozhodně má.

• 27.4.2011  20:03

V mém případě lepší film než Leon,který mi v některých pasážích připadal nechtěně křečovitý až komický.To se mi u Nikity nestalo,krásná a odvážná hrdinka,která žije dvojí život a kterou také cloumají pochybnosti je svou vnitřní zranitelností nesmírně sympatická.Můj nejoblíbenější Bessonův film a obdiv k stylu jakým byl natočen.

• 27.4.2011  17:55
    Warriors (1979)

Mám pro tuhle partičku Válečníků slabost.Svižný příběh,krásně nasnímaný s efektními bitkami.Pošmourné prostředí ulic,metra a postavy,které jsou sympatické.Film si na nic nehraje a má svůj nezaměnitelný rukopis.

• 27.4.2011  17:38

Nezapomenutelný výkon Gerárda Depardieu,který tento film naprosto ovládl a přidal mu mnoho energie.

• 27.4.2011  17:25
    Štěstí (2005)

Nedojalo,nezaujalo,pořád jsem na něco čekal a nedočkal se.Velké zklamání.

• 27.4.2011  16:56

Koukám zde na nízké hodnocení,ale je musím film ohodnotit výše,protože mi humor druhého pokračování sedl.Zdá se mi ještě vtipnější než jednička.Je to jednoduché,ale jako jistý zástupce druhu komedie má svoje místo.

• 27.4.2011  16:41

Kompaktnější dílo než Vymítač ďábla a hudba,která podkresluje děj je neskutečně mrazivá a působivá.Opravdu intenzivní horor,který i přes své staří působí svěže a moderně.

• 27.4.2011  15:59

Tahle komedie poskytuje tolik hřejivé fantazie a osvěžujícího humoru,že vám zaručeně vlije chuť do života.

• 27.4.2011  11:29
    Záhady Slavičího domu (TV seriál) (1984)

Můj nejmilejší Dalgliesh.

<< předchozí 1 2