• Krátkometrážní

Vojín Arahos 3: První krev (2007) (amatérský film)

Už od začiatku jeho filmárskej "kariéry" je zrejmé, že tvorca je muzikant - inak sa nedala vysvetliť tá hudobná a zvuková bravúra aj u totálne amatérskej filmárčiny. Tu to prepuklo naplno = hotový videoklip so všetkými pôvabmi i neduhmi predchádzajúcich dielov. Už nebude líp...

Vojín Arahos 1: Buddy (2005) (amatérský film)

Opäť výborný zvuk a hudba, mimoriadne zaujímavé zábery a - obľúbeným Arahovým výrazom povedané - na píču prednes patetického monológu.

Stůně (2003) (amatérský film)

Dedo je rozhodne lepší v úlohe deda než v roli upíra z predchádzajúceho diela, absencia reči umožňuje absenciu trapnosti v tak vvysokej miere a rýchlejší strih, nižšie ciele - väčší výsledok, jemný progres.

Pro kapku krve! (2001) (amatérský film)

No . . . .amatérske. Výborná hudba a zvuk, pár pekných záberov , dobrý výkon krysy Kleopatry a možno najtrapnejší lovci upírov v dejinách.

Toxymoron (2005)

Prvý film som videl ako posledný, možno preto menej nadšenia. Každopádne, v našom prostredí niečo neuveriteľné...

Krvavá zásilka (2008) (amatérský film)

Technicky pozoruhodná, zaujímavá hra s formou, chalani, ale ten váš "príbeh" ten som fakt nepobral a bizarného "pololiliputa" v hlavnej trojroli už vôbec.

Panic je nanic (2006) odpad!

Je to nanic, ale prekvapivo vlastne hrozne realistické v trapnosti. Len tie požehnané okamihy života pretlmočil autor vo filme, ale to zase vskutku hodnoverne, naturalisticky, až nehumánne. Vravel som si, že ma to po veľmi príjemne prekvapivých EXPERTECH možno rovnako krásne naladí. Pustil som si ešte PANICA z nejakého zvláštneho cynizmu voči sebe na Valentína, hovoriac si, Jé, sviatok lásky, to si treba dobre vyhoniť a ísť spať, ani nie zabudnúť, proste iba nedržať v pamäti.

Experti (2006)

Rozkošné dielo, také hrozne úprimne chlapčenské.