Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Pohádka
  • Animovaný

Recenze (9)

plakát

Pekelná ženská (2001) odpad!

Jack black je znamy svymi hereckymi vykony v komediích, ale ze se propůjčil tomuhle, je velmi smutné. Nereálná blbost par excelanc a bez jakéhokoliv vtipu.

plakát

Millerovi na tripu (2013) 

Komedie dosti předvídatelná, ale vykouzlí úsměv na tváři od začátku do konce! (btw Film končí, chvíli titulky a poté ještě pokračuje)

plakát

Den, kdy se zastavila Země (2008) 

Krásně zpracované Sci-fi o záchraně planety Země přid lidskou civilizací. O přežití celé lidské rady rozhoduje pouze USA - škoda, děj by mohl byýt propracovanější. Nicméně po vizuální stránce za jedna. Příjemně to "odsejpá".

plakát

Zátah: Vykoupení (2011) 

Opravdu krásně graficky zpracovaný jednoduchý děj (perfektní bitky) s notnou dávnou napětí a adrenalinu; v budoucnosti svět válčí o poslední zdroje planety, bohužel během války je zaktivován mimozemský stoj, který se na planetu dostal před několika tisíci lety. Tento vyspělý stroj dokáže měnit mrtvé a zraněné vojáky na tzv. mutanty, proti kterým lidstvo, které se spojilo, svůj boj těžce prohrává. V tento moment přichází duchovní síla a příběh začíná....

plakát

Všemocný (2011) 

Parádní oddechovka, která se nezastaví až do konce. Divák je vtažen do děje hned při začátku a po celou dobu filmu to prostě "šlape".

plakát

Protektor (2009) 

Ano a máme tu další vydařený český snímek, který opravdu stojí za shlédnutí.

plakát

V zámku a podzámčí (1981) (TV film) 

Perfektně zpracovaný film na motivy B. Němcové s vynikajícím hereckým obsazením. Zahraje Vám na city ať chcete či ne.

plakát

Zlatý kompas (2007) 

Nádherná fantasy pohádka nabízí skvělé efekty a grafiku. Co se obsahu týče, náročnost v něm nehledejte. Takový poobědová nedělní oddech pro celou rodinu.

plakát

Sněhurka a lovec (2012) 

Dobrodružně-akční snímek nabízí pořádnou dávku zábavy a napětí od začátku až do konce. Herecký výkon Charlize Theron coby královny čarodějky je dokonalý! Malá výtka k hl. roli - Sněhurce (Kristen Stewart) - do role "Šněhurky krásky" mi moc nesedí.

Ovládací panel
2 body

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama