Pravá blondýnka 3 (2009) odpad!

Legally Blondes neobsahuje ani kousíček toho co bylo dobré na Legally Blonde 1 a 2. Tento snímek má především až neuvěřitelně napsaný špatný scénář - stupidní příběh/zápletku/rozuzlení a dialogy. Hodnotit herce a jejich výkony pak už ani nemá smysl. Patří rozhodně k tomu nejhoršímu, co jsem kdy viděl.

Lovci zážitků (2015) (pořad) odpad!

Přepnul jsem zrovna když byl díl "o Ostravě ", kde jsem přes 30 let žil a nedaleko stále bydlím. Navíc mě zaujal dopravní prostředek, jakým průvodci cestují před kamerou, jelikož poznáváme Evropu ve stejném typu VW. Tyto dvě věci mě navnadily na sledování avšak výsledný dojem je tristní. Od začátku je vidět, že nejde o tipy na výletní místa, ale prezentaci těch, kteří si to mohou dovolit / dokáží zařídit. Několikrát za pořad mě napadlo cosi o Evropských dotacích. Kdoví proč...? Závěrem pár věcí na ujasněnou: 1) V Ostravě se opravdu nezdravíme Zdař bůh. 2) Ostrava se nerovná železné město VPV a život v něm. 3) V Hornickém muzeu bohužel nefáráte pod zem více než 2m. I přes poutavý výklad a snahu průvodců, jsou v okolí daleko zajímavější věci. 4) I když se o Ostravě nic nedozvíte tvůrci mají potřebu ukázat nám i něco z okolí, což "využívají" tím, že nás zavedou na opičí dráhu u Rožnova p.Radhoštěm (milí tvůrci, opravdu to není TA Radhošť), kterou tady na ostravsku považujeme za osmý div světa. 5) Celé je to završeno prostřihy s komerčními prezentacemi hotelů a penziónů s welness a fitness a steakem médium, což mě fakt nebere. Hodnocení na CSFD naprosto zasloužené. Něco mezi odpadem a *

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Při sledování prvního dílu jsem myslel, že jsem našel nový nejhorší pořad všech dob. A to, že HP překonal německý skvost 'Lensen a spol'. No u druhého dílu musím svá očekávání krotit a říct ne. Nejhorší je stále Lensenova grupa. Tohle je těsně za ní. Hotel Paradise by se měl přejmenovat na Horror paradise. Taková koncentrace lidské hlouposti, dutosti, bezdůvodné namyšlenosti a slizkosti je nevídaná a jejich kecy jsou neslýchané. Nicméně i to je odraz určitého spektra ČS populace. PS: Laťka pro playmate je na Slovensku fakt tak zoufale nízko?

Střepiny (2002) (pořad) odpad!

Tak na tento pořad jsem alergický a to hodně. Tváří se jako jeden ze sta, ale NOVA nám zde podsouvá rádoby moudré komentáře a tak nějak nás tlačí do toho, abychom sdíleli její názory a postoje. Což je nechutné (toto podsouvání i názory samotné). Redaktoři jsou schopní sdělit, co je dobře, co je špatně a jak by to mělo být. Má odpověď na všechny problémy, i na takové, o kterých fundovaní odborníci vedou dlouhé debaty nemoci se dobrat přijatelného výsledku. Voila, je tu paní z Novy a ona vše vyřeší a správně poradí. Podle mě je "moudrý názor a správný postoj podle TV Nova" ukázkový příklad oxymorónu a televize zde není od toho, aby nás přesvědčovala o svojí pravdě (alespoň ne tak okatě).

Český mír (2010) odpad!

Doufám, že tento dokument zachycuje nereprezentativní vzorek lidí z naší společnosti, tolik zabedněnosti ve 108 minutách jsem ještě neviděl. Greenpeace se zde také předvedli. Měli fajn 6 týdnů dlouhé prázdniny ve vojenském prostoru. Zajímalo by mne, kdo tyto lidi financuje. Jinak samotný dokument o ničem, maximálně můžu ocenit, že se autorům podařilo záběry seřadit chronologicky, jinak nechápu co bych měl vyzdvihnout. Celé mě to od začátku do konce iritovalo a po shlédnutí bych potřeboval vidět něco s inteligetními protagonisty a obsahem (ala Svěrák /Smoljak), abych si nemyslel, že jsme národ úplných tupců.

Martinka - Kleopatra z Turca (2010) (pořad) odpad!

Jak jsem se bavil díky Martině u Farmár hladá ženu, tak zde už to vůbec nefungovalo. Dvojnásob zde platí, že opakovaný vtip přestává být vtipem. A ne to, co předvedli aktéři tohoto "dokumentu", ale to co předvedla TV JOJ bylo opravdu trapné.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Hodnocení dávám bez ohledu na mé politické sympatie ať k jedné či druhé straně. Prý má toto video přesvědčit mladé voliče (asi jsou úplně tupí), aby šli volit (předpokládám, že pravici) a případně domluvili svým starším rodinným příslušníkům (asi jsou ještě tupější)... No nevím, já v tom vidím neúctu v mnoha směrech a alespoň náznak dobrého vtipu také úplně postrádám. Jirko u Tebe mě to nějak nepřekvapuje (nic ve zlém), ty Martičko jsi přeci jen trošku zklamala ;-p

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Doteď jsem si na CSFD vcelku vystačil se stupnicí "odpad! - *****". Pro tento seriál hledám trochu ostřejší slovo s více vykřičníky, jelikož "odpad!" tento seriál nevystihuje zcela přesně. Navíc myslím, že ostatním filmovým "odpadům!" křivdím tím, že jsou s tímhle "dílem" v hodnocení na stejné úrovni. Tohle je asi opravdu to nejhorší, co jsem měl možnost shlédnout.