Táta nebo milenec (1991)

Remake o tři roky později (zase s G.Depardieu - Můj táta hrdina) se dle mého povedl mnohem více. Nemalou zásluhu na tom jistě má Kathrine Heigl, ale i ostatní postavy v novějším filmu jsou mi sympatičtější.

Sladké mámení (2010)

Když hodnotím dokument, tak to byl takový šedý průměr, možná až lehký podprůměr. Hodnocení chování lidí raději bez komentáře, ale chápu, že takové typy jsou a neberu jim to. Já bych každopádně už v Žilině chytal vlak zpět na Ostravu a do Tater vůbec nedojel. Paní majitelka Moravy, s manažerem cestovní kanceláře a především ten hoch, který lidem dělal program naprosto otřesní... A možná proto mě to docela pobavilo a musel jsem se dívat až do konce (i když jsem se za účastníky dokumentu musel občas dost stydět).

Dům snů (2009) (pořad)

Dávám za tři. Podle mě v našich krajích docela originální (přestože už něco podobného vysílala Prima, její verze mě vůbec nezaujala). Soutežící byli povětšinou hrozní. Ale i díky své drahé polovičce jsem to jakž takž skoukl a zas tak strašné to nebylo. Mezi reality show u nás bych Dům snů zařadil mezi šedý průměr.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Ne, myslím, že tak nízké hodnocení jako je na CSFD si Asterix a Olympijské hry nezaslouží (samozřejmě s ohledem na cílovou skupinu diváků). A to tenhle typ filmů opravdu není můj šálek kávy.

Veřejní nepřátelé (2009)

Mám gangsterky hodně rád a na tuhle s Johnny Deppem jsem se těšil. Zfilmování "příběhu" Johna Dillingera byl velký příslib. Přesto po shlédnutí filmu jsem malinko zklamán. Myslím, že to mohlo být pro diváka uděláno mnohem zajímavěji a poutavěji. Několikrát jsem se přistihl, že se nudím a to není dobře :-) 3,5*

Zázraky se nedějí (2008)

Drama, u kterého jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkovým hodnocením. Nakonec přeci jen zůstanu u hvězd tří neboť jsem měl při sledování občas pocit, že se scénárista snažil uplést z hovna onen pověstný bič. :-) Nu a výsledkem je spíš takový bičík. Ale být křesťan tak dávám hvězdiček 5 jen to lupne. ;-)

Klikař Charlie (2007)

Film při jehož sledování jsem byl jako na houpačce. Romantika se střídá s opravdu vtipnými momenty, ale občas také s trapným a někdy trošku nechutným humorem, který bych tam mít nemusel. Celkově však jde o pohodovou záležitost se sympatickou ústřední dvojicí, skvělými pingvíny a trošku ulítlým bratrem hlavní hrdinky...