Rec 2 (2009)

Skvělé pokračování, které se mi líbilo víc než díl 1... Kvůli dětem co se tam obejvili byla atmosféra o hodně lepší. A ten konec? Páni.

Survival of the Dead (2009)

Nečekejte, že to bude nějaká super podívaná... Mně se to moc nelíbilo..

V (2009) (seriál)

Když si vzpomenu, jak to skončilo ,tak jsem z toho celej špatnej:D Zasraná ještěrka!

Jezero smrti (2008)

Mělo to trochu pomalej začátek, ale to co následovalo, bylo naprosto nepřekonatelný. Jedno překvapení za druhým! Aaach já z toho šílel! Nepovim víc, povinnost se na to podívat.

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Snad nejlepší poslední čtyřka vůbec. Máme tu Parvati, která je prostě Parvati. Jedna z nejlepších hráček Survivoru. Amanda je jenom sympatická:D Skvěle zahrála imunitu! Cirie je jedna z nejlepších "neviditelných hráčů", co tu kdy bylo. Místy mi připomínala Sandru z Perlových ostrovů. A snad největším překvapením byli fanoušci, kteří naprosto váleli! Narozdil od Caramoanu tu víc než polovina z nich věděla co vůbec dělat. Například Natalie. Ona měla tak strašně dobou strategickou hru, že doufám že jí uvidim třeba za padoucha v HVV #2. Ta byla z fanoušků rozhodně nejlepší. Tyhle čtyři holky fakt válely.