Všemocný (2011)

Mohlo to být mnohem lepší a asi by se mi víc líbilo, kdyby to bylo drama. Víte co, droga, která je ze začátku požehnání, poté dotyčného, který drogu bere, postupně zabíjí:D

Záhada Anubisova domu (2011) (seriál)

Ani nevim, proč mě to tak strašně bavilo. Kdybych musel vyjmenovat co se mi líbilo, tak vlastně nevim co říct..:D Ale o tom to přece je, ne? Užívat si snímek nehledě na to jak velkej shit to je. A Anubise jsem si užíval fakt šíleně. Nebudu v tom hledat nic jinýho.

Angel Beats! (2010) (seriál)

V prvních dílech se informace nahromadí na velkou hromádku, jako fakt velkou, že nevíte, co se vůbec děje. Já byl zmatenej v prvních dvou dílech, což mě nesmírně štvalo. Hodně lidí říkalo, že je Angel Beats super smutný a další takový kecy, ale spíš než smutný mi to přišlo zábavný. Vůbec jsem se totiž nenudil. Skvělej opening, boží hlavní postava (Yuri) a skvělá animace. Zakončení AB bylo jedno z nejlepších zakončení anime vůbec.

Durarara!! (2010) (seriál)

No tyjo, tak tohle mě šíleně nebavilo!:D Těch 10 dílů ze začátku se nedalo vydržet. Pak už to bylo lepší, sice stejně nuda, ale na konci každýho dílu se vždycky stalo něco bombovýho, takže mě to natěšilo koukat dál. Jinak mě to teda nějak nenadchlo, čekal jsem to mnohem lepší. Postavy nic moc, hrozně tichý, strašně nudný, brutálně suchý, animace byla fajn a námět byl snad nejlepší. "People who call others stupid are usually more stupid." -Shizuo Heiwajima

F (2010)

Fakt skvělej obsah k filmu -_-. Prostě zabít a vyhodit do povětří. Milý PETRIKU12, příště piš obsah k filmu o kterým aspoň něco víš. Čekal jsem úplně něco jiného, ale tak jako to je fuk.. Podle mě moc obyčejný film.

Gakuen mokuširoku: High School of the Dead (2010) (seriál)

Úplně všechny postavy mě štvaly! Za otevřenej konec jsem nerad, protože jsem čekal aspoň nějaký další rodinný shledání. Škoda, mohlo to bejt lepší..

Insidious (2010)

Zrovna od Wana bych čekal mnohem lepší konec..

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Jerri, Sandra, Parvati. Fandil jsem jim od začátku, jen škoda, že ve finálové trojce seděl s holkama Russell, kterej měl furt tu samou strategii - bylo to fakt nudný a otravný, místo Jerri, která si měnila aliance kdykoliv potřebovala, přitom jí všichni zbožňovali. Je sice pravda, že každá měla jinou strategii, ale každá z nich to hrála chytře. Nejlíp Sandra a nejhůř Jerri. Jerri se až moc držela Russella, který jí sice dostal až do FINAL 4, ale stejně si myslim, že by to dotáhla líp s aliancí Roba.. Parvati to hrála fakt dost dobře, po Mikronésii se stala fakt hvězdou a tahle série je důkazem. A Sandra? Tohle je nejlepší hráč Survivora, bez debat. Vyhrála po druhé a zaslouží si to!