Bastardi 2 (2011)

Pane bože .. :D obtloustlý, zpocený prase jménem Tomáš Magnusek, předvedl opět svůj neherecký výkon. Chtěli jste udělat kriminálku ale je z toho trapná komedie. Kmotr ALA Krampol :D je asi nejsměšnější postava v historii kinematografie, ba NE Dejdar jako agent OO7 je ještě více k vysrání zeleného hovna po špenátovým knedlíku, co nosil na své hlavně Jan Šťastný, na hlavě hovno a v ní evidentně ještě větší, protože zahrát tak tragicky syna bose, jakožto drsného gangstera, který měl charisma jak kabelka thinkyho winky z teletubbies .. Dávám 5* za to že v roli hodináře se ukázal nejlepší herec Radim Uzel :D a také oceňuji to že jsem se nepoblil z těch zkažených cikánských opic v čele s buzerantem všech špinavých romales Jan BenDi(ck)ga .. třikrát zvolat hnus a odplivnout si . . . blíží se trojka to zas bude v alejích nablito .. 100% Komedie

Bastardi 3 (2012)

Hodnotím obsah a především velké zlepšení, co se týče kamery a herců, podle mě nejlépe zahraný ze všech třech dílů. Líbilo se mi to, že je to dost aktuální téma, neopomínaje Ministerstvo školství, které hodlá uzavřít tyhle psince a poslat tu spřež do normálních škol. . fuj. Tomáš Magnusek zapracoval na výborný propagandě, stále si myslím že by ho Adolf uvítal ve své době jako pobočníka a pravou ruku Goebblese, kterému by radil jak to udělat ještě více populistický vůči smradlavým menšinám. :) "Nejsem zaujatý xenofob nebo rasista ale objektivní realista :)

Batman navždy (1995)

Dávám 4* za dobrou zábavu a plejádu skvělých herců co si zde zahráli. K filmu chce přistupovat že se chce člověk pobavit. A běl by i přehlížet reálnost a komiksovou předlohu, každopádně Nolan je v tom lepší než Joel Schumacher ale i tak to stojí za shlédnutí ..

Black Books (2000) (seriál)

Britský kontroverzní humor, něco jako když spojíte partičku IT a mistra Beana a nepovede se to, tak dostanete polotovar slabšího humoru, neříkám že je to hodně špatný ale sem dost překvapen že je to v top 30 jak v nejlepší tak nejoblíbenější .. je to tak na 75% a nejlepší role a herec pro mě Bill Bailey .

Bouře teroru: Historie vládou sponzorovaného terorismu (2006)

Víte vše ? .. Ne nevíte ! .. A chcete mít o něco málo širší přehled ? ... ANO .. Chcete znát více verzí, více možností a ne jen tupě zírat ta vaší televizi jak ovečka a věřit všemu co se šustne ? ... ANO koukněte se na TerrorStrom Alexe Jonese a budete překvapeni co vše se dá vymyslet, zmanipulovat v televizi a na jaký otázky nikdo nechce dál odpovídat a proč je nebezpečné o některých věcech mluvit !

Bůh ti žehnej, Ozzy Osbourne (2011)

Ozzy Pojem Ozzy odkazuje na mocnou nadpřirozenou bytost (mnohdy v abstraktním slova smyslu), obvykle považovanou za nesmrtelnou. V obecnější rovině se lze setkat s označením Fuckin Ozzy. Psaní Ozzy s velkým písmenem "O" se používá, pokud se tvrdí, že taková bytost existuje jen jedna (monoteismus)..... Totální hell boy.

Captain America: První Avenger (2011)

No, k tomuto filmu jsem se rozhodl hlavně, že to má motivy II. světové války, však ty jsou spíše okrajové .. Celou dobu film působí jako průměrný HERO MOVIE .. ale, je tam sice pořádná dávka akce a i zdařilý výběr herců, stejně jsem si ale říkal, že dám zasloužilé 3*, protože film nepřekročil žádné hranice a odbíjel v stereotypním tempu, no ale pak se objevila poslední úžasná scéna s Samuelem L. Jacksonem a musel jsem o jednu zvýšit, snad plánovaný druhý díl bude lepší. :)

Carlitova cesta (1993)

Po deseti letech od filmu Scarface se zas sešli De Palma s Al Pacinem a dopadlo to skvěle. 94%