Dealer (1996)

shlédnuto hlavně kvůli Mads Mikkelsenovi .. a je to kvalitní gangsterka z Dánska :) Film je natočen hodně autenticky, člověk si připadá ve chvíli, jak když se film nenatáčí filmovou kamerou, ale jak když divák svými rukami natáčí dokument o předání drog na rodinou kameru 70 %..

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

Král Jarda Džégr, krásný dokument o jeho cílevědomosti velké píli. Je to obrovský ČECH, jsem rád, že se narodila taková osobnost u Nás .. :) Jardo ještě aspoň 5-6 let nás obohacuj hokejovými akcemi )))

Telefonní budka (2002)

Nebýt scéna s Kieferem Sutherlandem na závěr, tak je to dost průměrný Thriller a co už mi začíná na HOLYWŮDU dost srá*T je, že se furt obsazuje to veledílo z černobylu Forest Whitaker .. v FULL HD je to dost nechutný ... Colin jako obvykle paráda :) 80%

Angel Heart (1987)

Naprosto skvěle namíchaný drink s top herci ... De Niro si zahrál bravurně ďábla podsvětí a Mickey Rourke zoufalého nájemného očka. Film má krásnou atmosféru a napětí, skvělé dialogy a závěrečná scéna s De Satanem Nirem dodala tomuto snímku excelentní finiš. Thriller s velkým "T" 85%

Tísňová linka (2013)

Je to poměrně kvalitní thriller ale i tak, nic nového nenabízí. Vyzdvihl bych herce jménem Michael Eklund .. ten opravdu zahrál skvěle psychouše .. 70%

Sinister (2012)

Velké zklamání .. prostý důvod je ten, že mě nebaví koukat na Horory, kde chybí napětí a moment překvapení a co opravdu nesnáším je hloupý konec, to u hororu je častá věc a také proto jsou podhodnocený, tady však nechápu vysoké hodnocení, tento film má veškerý parametry Béčkového-Céčkového hororu .. už jen z principu, že je to na csfd, v červené liště dávám o to méně.. 35%

Ztracené záznamy z Vietnamu (2011) (seriál)

Úžasné HD záběry, co se dochovaly z Vietnamu .. Je zde zobrazeno prolínání, jak válečníků, jejich rodin, tak také situace v Americe .. (hnutí Hippies) Dokument je doprovázen skvělým OST. Člověk nahlédne do té bezmoci, která po celou dobu válčení ve Vietnamu byla . Psychické rozpoložení vojáků bylo dosti kritické, proto užívání drog typu Marihuana, Kokain či Heroin bylo pro ně jediné východisko z psychické krize .. Válka byla celkové náročnější a nákladnější, než druhá světová válka (pro US). Ve Francii se dohodlo příměří, které nevydrželo ani týden, Americe se hold nepodařilo porazit komunistický sever, ten po odchodu amerických vojsk, stejně obsadil jih. Jedna z mnoha zbytečných válek USA ..

Mládeži nepřístupno (2013)

Ehmm, tak se ptám ?.. "dosažení stupidity?" nebo "vyvrcholení trapnosti?".. co se tímhle snažili producenti říct, to fakt nevím ale zasmál jsem se asi po hodině filmu u scény s Knoxvillem a Williamem Scottem, kde byl lurprikón Gerard Butler, což vyvolalo na mé tváři cosi, co bych nazval úšklebkem či pousmáním, no na komedii hodně málo.. podle mě. . Těžké zklamání a asi mi nikdo nevysvětlí, proč proboha přijali scénáře, tak významní herci... asi platili v zlatých dukátech.

Nitro Circus (2012)

Podle mě by to i mohlo dostat větší hodnocení z mé strany ale to bych nesměl znát Jackass. Je pravda, že tady jsou ty kousky daleko blíže k odchodu mezi svaté i tak to pro mě byl slabší odvárek napodobeniny Jackass Movie .

Rande (1997) (pořad) odpad!

Díky, pár videím z youtube, jsem se mohl přesvědčit, že se jednalo o nábor stupidních lidí do tv show. Přesně tak jak jsem si to vybavoval z dětství . 0%